Karadeniz Pet

Kuşum Uçamiyor Yardım(çokacil)

O zaman kanat tüyü eksikte olabilir, kanadını incitmişte olabilir, kanadı yavaşça ovalayabilir misiniz kökünden yanlız incitmeden nazikçe, kökünden masaj yapar gibi, gözünü kapatıp acı acı ötebilir nazik olun...

Son düzenleme:
Kanadında sorun var mı ona bakalım, yoksa tüyündendir uzar zamanla...

Son düzenleme:
Kanadını incitmişse onu anlayabiliriz

Kardeşim yavaşça, nazik bir şekilde ovala ses çıkarırsa incitmiştir

Hele şükür

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

Belki sorun ondan kaynaklanıyor olabilir, kuşunuzu elinize karanlıkta alın, ışığı açıp uçmasını sağlayn dikkatli bakın sağa sola çekiyor mu kendini?

Kardes düşük kanatina ovaladim isirdi

Isırması normal tüyündendir diye düşünüyorum, siz takipte kalın düzelmezse bi veterinere götür...

Kanadının aşşağıda durmasını incitmiş olabilir diye düşündüm fakat dediğinize göre sorunu yok gibi duruyor, tüyleri azalmışsa kendisi yukarıda tutuyor olabilir, bu yüzden sorun devam ederse veterinere götürün dedim

Tamam aşağıda tutuyordur, belki acısı vardır buradan bu kadar yardımcı olabiliyorum....

Tamam her sey icin tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Levent abi baksan olur mu [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

ben kanatlarında bir anormallik göremedim
bence bu kuşun sorunu tipindende anlaşılacağı gibi biraz hasta ve halsiz gibi ya da tüye girmiş
tünekte falan durabiliyormu ya da kafesin altında çok tüy varmı
şimdilik vitamin takviyesi yapın geçiş olsun

Geri