Karadeniz Pet

Kusum Ucamiyor

OguzDww

Meraklı Üye
Kusum bu aralar hic ucamaz oldu saliyorum biryere carpip dusuyor diz hisasina kadar bile cikamiyor dengeside cok bozuk kanadina baktim bir sorunda yok, yardimci olursaniz sevinirim.

N5vA3X.jpg

8l4Zk7.jpg

zmP5mj.jpg

Son düzenleme:
Kusunuz hasta daha fazla yormayin onu bir veteriner görse iyi olur

Bence de çıkarmayın. Bi grip oluyoruz yataktan kalkamıyoruz. Öyle düşünün. Kafesinde dursun. Dışarda olunca içgüdüsel olarak uçmak istiyor olabilir. :( Sıcak tutun. Vitamin vs. Verin. İlaç tavsiye edecek arkadaşlarımız da olacaktır ... Geçmiş olsun.

Tünekde durması sıkıntı ise tünekde duramıyor zorlanıyor yada düşecek gibi oluyorsa öncelikle tüm tünekleri cıkartın yere kagıt havlu serin elinizde varsa dal darı ve kanarya yemi yere saçın oda sıcaklığını artırma imkanınız varsa artırın geceleri tül örtün kafese hava alacak kadar açıklık bırakın sağlam vitamin kullanın küçük bir tabağa cay tabağı altlıgı olabilir vitaminli su koyup onuda zemine koyun ışık şiddeti fazla olmasın gürültüyü de azaltın kuşu rahatsız etmeyin elinizi ona fazla yaklaştırmayın iç parazit de artmış olabilir birazda o suya 2 damla elma sirkesi iyi gelecegini var sayıyorum geçmiş olsun

Tünekde durması sıkıntı ise tünekde duramıyor zorlanıyor yada düşecek gibi oluyorsa öncelikle tüm tünekleri cıkartın yere kagıt havlu serin elinizde varsa dal darı ve kanarya yemi yere saçın oda sıcaklığını artırma imkanınız varsa artırın geceleri tül örtün kafese hava alacak kadar açıklık bırakın sağlam vitamin kullanın küçük bir tabağa cay tabağı altlıgı olabilir vitaminli su koyup onuda zemine koyun ışık şiddeti fazla olmasın gürültüyü de azaltın kuşu rahatsız etmeyin elinizi ona fazla yaklaştırmayın iç parazit de artmış olabilir birazda o suya 2 damla elma sirkesi iyi gelecegini var sayıyorum geçmiş olsun

Tüneklikte durabiliyor onda sıkıntı yok, dal darıyıda hergün veriyorum, kafeste iki tane tül örtülü zaten hem altan hemde üsten vitamin kullanıyorum devamlı olarak her hafta suluğuna 8 damla şeklinde daha 2 gün önce vermiştim bir sıkıntı olmaz dimi

Geri