petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum uçamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve han2659 tarafından 1 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. han2659

han2659 New Member

Beğenileri:
    0
    iyi günler ben ankaradan yazıyorum ismim metehan.. 2 tane dişi muhabbet kuşum var bunlardan bir tanesini bugün uçması için serbest bıraktığımda uçamadı. daha doğru uçmaya çalışıyor belli bir yükseklikte uçup yere düşüyor yükselemiyor. bir ay öncede başka bir muhabbet kuşumu kayabetmiştim. ondan sonra tüm kafeslerini ve kaplarını kaynar suyla yıkayıp dezenfekte etmiştim. ölen kuşumla birlikte aynı kafeste olan kuşumun uçma durumu gayet iyi ama diğer kuşum uçamıyor. ishal değil kafes içindeki hareketlerinde bir değişim yok elime saldırıyor.. sizce sebebi ne olabilir yardım ederseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

2. Kerimhan öztürk

Beğenileri:
    0
    Sismanlamıs olabilir

3. han2659

han2659 New Member

Beğenileri:
    0
    ilginiz için teşekkür ederim şişmalıktan olacağını sanmıyorum her gün uçar önceden hep kafesi açıktı ama artık yaz geldiği için akşam 3-4 saat uçabiliyor birde sabah 1-2 saat serbest kalıyor. dün uçuşunda bir problem yoktu..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

belki görüntüsünden daha iyi anlaşılır.

4. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Kanat tüyleri görülecek şekilde sırtını çekerseniz daha iyi olur.Eksik tüyleri varsa bu uçmasına engel oluo olabilir.Resimden arkadaşlar anlıcaktır

Sayfayı Paylaş