Karadeniz Pet

kuşum uçamıyor

han2659

Yeni Üye
iyi günler ben ankaradan yazıyorum ismim metehan.. 2 tane dişi muhabbet kuşum var bunlardan bir tanesini bugün uçması için serbest bıraktığımda uçamadı. daha doğru uçmaya çalışıyor belli bir yükseklikte uçup yere düşüyor yükselemiyor. bir ay öncede başka bir muhabbet kuşumu kayabetmiştim. ondan sonra tüm kafeslerini ve kaplarını kaynar suyla yıkayıp dezenfekte etmiştim. ölen kuşumla birlikte aynı kafeste olan kuşumun uçma durumu gayet iyi ama diğer kuşum uçamıyor. ishal değil kafes içindeki hareketlerinde bir değişim yok elime saldırıyor.. sizce sebebi ne olabilir yardım ederseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

ilginiz için teşekkür ederim şişmalıktan olacağını sanmıyorum her gün uçar önceden hep kafesi açıktı ama artık yaz geldiği için akşam 3-4 saat uçabiliyor birde sabah 1-2 saat serbest kalıyor. dün uçuşunda bir problem yoktu..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:58 -->-> Daha önceki mesaj 23:57 --

belki görüntüsünden daha iyi anlaşılır.

Kanat tüyleri görülecek şekilde sırtını çekerseniz daha iyi olur.Eksik tüyleri varsa bu uçmasına engel oluo olabilir.Resimden arkadaşlar anlıcaktır

Geri