Karadeniz Pet

kusum usurmu

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
arkadaslar bugn kusumu degistirip yeni 1 aylik erkek aldim bana alismasi icin oturma odasinda degilde kendi odama koydum tabi odada soba yanmadigi icin hava pekte sicak degil simdi kusum odada cok usurmu ne yapmaliyim

arkadaslar bugn kusumu degistirip yeni 1 aylik erkek aldim bana alismasi icin oturma odasinda degilde kendi odama koydum tabi odada soba yanmadigi icin hava pekte sicak degil simdi kusum odada cok usurmu ne yapmaliyim

üşümez gerek yok sobaya yeterki ceryanda kalmasın bu önemli o kadar

eminsin degilmi kardesim birde uyumadan once ustunu ortmelimiyim

kardeşim benim kuslar salonda dış kapıyıda bazen açık unutuyorlar içeri buz gibi oluyor ama bi sorun çok yeterki ceryanda kalmasın şehir neresi ?

kardeşim hava durumlarına baktım hatay için sen ne olur ne olmaz ince bir polar felan at üstüne arkadan açık biryer bırak hava alsın sabah ta açarsın iyi olur ozmn hava soguk diyede pencere önune göneşe koyma fazla koyma 5 dk yeter bu kadar sorun olmaz inşlh pencereden çıkarma ha kusu pencere kapalıyken içeri gunes vurursa 5 dk dursun geri al fazla durmasın pencereyide açma soguk olmasın biz adana yız adana iyi hava hataya göre

kardeşim hava durumlarına baktım hatay için sen ne olur ne olmaz ince bir polar felan at üstüne arkadan açık biryer bırak hava alsın sabah ta açarsın iyi olur ozmn hava soguk diyede pencere önune göneşe koyma fazla koyma 5 dk yeter bu kadar sorun olmaz inşlh pencereden çıkarma ha kusu pencere kapalıyken içeri gunes vurursa 5 dk dursun geri al fazla durmasın pencereyide açma soguk olmasın biz adana yız adana iyi hava hataya göre

cok tesekkurler hocam dedigin gibi yaparim

Gece kafesin üzerini ört yine de.

Benm odam sıcak olmasına rağmen yatmadan kuşun üstünü örtüyorum montumla. Ön tarafı açık kalıyor kafesin tabi. Çok seviyor sıcakta uyumayı bi köşeye yanasıp uyuyor. Üstünüz herzman ört bence. Çünkü ayakları buz gibi oluyor kuşun.

Hava akımında yani ceryanda bırakmadığınız sürece sorun. Çok soğuk olmadığı sürece bir problem olmaz fakat biraz keyifsiz olabilir hareketlerinden belli olur haberin olsun.

Geri