petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum üşüttü kafasını yemlikten çıkartmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve arda88 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. arda88

arda88 Guest

1 hafta önce bit spreyi sıkmıştım onun için ılık suyla banyo yaptırayım dedim hay yaptırmaz olaydım üşüttük kuşu. Fakat çok haraketli hiç hasta değil gibi. elime iki saniye gelip tekrar yemliğe geri dönmeye başladı. yemiyor da eşeliyor sadece. dışkısı biraz sulu. suyuna vitamin damlatıyorum fazla içmiyor ama.

#1 arda88, 27 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ocak 2014
  2. ismail baktır

sıcak bi odada kalsın kuşunuzu dışarı çıkarıp fazla yormayınn geçmiş olsun sürekli gözetimde olun

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    resim paylasırmısınız

4. arda88

arda88 Guest

Şuan foto atma imkanım yok fakat hafif kabarık, kafesin içinde 1 dk durmuyor acayip hareketli. dediğim gibi dışkısı biraz sulu.

5. muhabbetcik

sıcak yerde tut bir doktora götür.

6. Cambaz

Cambaz Guest

Dışkısının sulu olması pek önemli değil. Merak etme, kuşu çok yorma, bırak kafasına göre takılsın. Sıcak ortamlarda tut. Eğer halsiz olursa veterinere götürmeni öneririm

Sayfayı Paylaş