Karadeniz Pet

kuşum ve ayaklarım :)

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
Kusum o kadar alıştı ki ayaklarima artik evde yuruyemez oldum. Pesimden kedi gibi geliyo surekli yerlerde :) birde surekli telefon elimdeyken ve de kumanda elimi isiriyo :) normalde isirmiyo ama elimde bunlar varken fena isiriyo neden ? :) konuyu zor yazdim şuan :) kafasını da sallıyo cicikus demeye basladi artik :) ama su telefon ve kumanda elimdeyken isirmasini anlamiyorum surekli ustumde ilgi beklediginden olabilir mi :) sanki telefon benim degil onun :) suan bagiriyo bana :)

Onunla oynamanı bekliyor. İlgi şefkat görmek istiyor.
Güle güle besleyin.
Yerde çok geziyorsa DİKKAT!.. Ezilme tehlikesi..

Valla zaten ilgileniyorum tum gun hemde :) aynen yaa ezicem diye korkar oldum. Dikkat ediyorum ama. :) cevap icin tesekkur ederim :)

kendısıne bı top almanızı tavsıye ederım top ıle beraber oynarsınız :D

Kusum o kadar alıştı ki ayaklarima artik evde yuruyemez oldum. Pesimden kedi gibi geliyo surekli yerlerde :) birde surekli telefon elimdeyken ve de kumanda elimi isiriyo :) normalde isirmiyo ama elimde bunlar varken fena isiriyo neden ? :) konuyu zor yazdim şuan :) kafasını da sallıyo cicikus demeye basladi artik :) ama su telefon ve kumanda elimdeyken isirmasini anlamiyorum surekli ustumde ilgi beklediginden olabilir mi :) sanki telefon benim degil onun :) suan bagiriyo bana :)

Kağancım aman diyim ezmeyelim paşamızı :) maşallah tosuna daha nice nice kelimeler konuşur inşallah. Oyuncak almanı bende tavsiye ederim bu sesli toplara bayılırlar kafese asılanlara özellikle.

Kağancım aman diyim ezmeyelim paşamızı :) maşallah tosuna daha nice nice kelimeler konuşur inşallah. Oyuncak almanı bende tavsiye ederim bu sesli toplara bayılırlar kafese asılanlara özellikle.

Yaa Abdullahcim bulamadim su ici zilli toplardan. Bi zili var arada oynatiyorum ama bana ilgisi azalmasin diye bi sure daha oyuncaga hayir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:53 -->-> Daha önceki mesaj 03:53 --

kendısıne bı top almanızı tavsıye ederım top ıle beraber oynarsınız :D

Biz onunla dedikodu yapiyoruz top oynamaya daha var :)

Geri