petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum ve ayaklarım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Kusum o kadar alıştı ki ayaklarima artik evde yuruyemez oldum. Pesimden kedi gibi geliyo surekli yerlerde :) birde surekli telefon elimdeyken ve de kumanda elimi isiriyo :) normalde isirmiyo ama elimde bunlar varken fena isiriyo neden ? :) konuyu zor yazdim şuan :) kafasını da sallıyo cicikus demeye basladi artik :) ama su telefon ve kumanda elimdeyken isirmasini anlamiyorum surekli ustumde ilgi beklediginden olabilir mi :) sanki telefon benim degil onun :) suan bagiriyo bana :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Onunla oynamanı bekliyor. İlgi şefkat görmek istiyor.
    Güle güle besleyin.
    Yerde çok geziyorsa DİKKAT!.. Ezilme tehlikesi..

3. Kağan Köse

Valla zaten ilgileniyorum tum gun hemde :) aynen yaa ezicem diye korkar oldum. Dikkat ediyorum ama. :) cevap icin tesekkur ederim :)

4. Ahmet Behçet

kendısıne bı top almanızı tavsıye ederım top ıle beraber oynarsınız :D

5. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kağancım aman diyim ezmeyelim paşamızı :) maşallah tosuna daha nice nice kelimeler konuşur inşallah. Oyuncak almanı bende tavsiye ederim bu sesli toplara bayılırlar kafese asılanlara özellikle.

6. Kağan Köse

Yaa Abdullahcim bulamadim su ici zilli toplardan. Bi zili var arada oynatiyorum ama bana ilgisi azalmasin diye bi sure daha oyuncaga hayir :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:53 -->-> Daha önceki mesaj 03:53 --

Biz onunla dedikodu yapiyoruz top oynamaya daha var :)

Sayfayı Paylaş