petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum yavru ama hep ısırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşumla daha yeniyiz yavru olan kuşum parmağıma gelince ısırıyor bazen acıtıyor acaba oyun mu yapıyor yoksa ısırıyor mu omzumdaykende saçımı ensemi kulağımı ısırıyor kafesteyken parmağımı uzatıyorum ısırıyor yine sizce ne yapmalıyım ? oyun mu yapıyor sizce büyüyünce hep ısırsın canımı acıtsın istemem yardımcı olmanızı istiyorum

2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuş eğer severken acıtmadan ısırıyorsa oyundur ama sinirlenir oyun istemez de ısırırsa acıtır bu oyun ısırığı değildir.Bence kuşun üstüne çok gitmemek lazım.Kuşun "hayır istemiyorum" deme şekli sadece acıtarak ısırmasıdır.

3. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    yani beni seviyor kafeste bile ben nerdeyim o orda ama bazen acıtıyr:)

4. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Seni seviyorsa bence mesele yok. O kadar kusur kadı kızında da olur.:) Elini ısırdığında tepki göstermemeye çalış, elini çekme hiç birşey yokmuş gibi davran. Zamanla vazgeçebilir.

5. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    saol yok şuan aramız daha iyi oyun yapıyor belli gün geçtikçe anlıyoruz birbirimizi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusum cok isiriyor ne yapmaliyim