Karadeniz Pet

Kuşum yavru mudur acep?

• Konbuyu başlatan Hakan Öztaş
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan Öztaş

Guest
Merhabalar sevgili muhabbet kuşu severler ve bilir kişiler..

Kardeşime bir kuş hediye ettim. Kumpir. Alırken yavru olduğunu söylediler. Gerçekten yavru mu merak etmekteyiz.

Korkup kaçtığı için çok yakından çekemedim. Buradan anlaşılabildiği kadar söylerseniz çok memnun olurum.. Sürekli uyuyor bir de..

Sevgiler...

Yavrumu pek anlaşılmıyor ama büyük ihtimal dişi.

En fazla dört aylık diye verdi adam, ayıp etti o zaman. Umarım alışması zor olmaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

3-4 aylık dısı yerlı bı kus.

Dört aylıksa iyi hocam, alıştırabiliriz o zaman.

hocam alışır da kusunuz dısı gıbı gözukuyor dişi de alıstırma bıraz daha önemlı daha çok ilgi göstermenız lazım.

hocam alışır da kusunuz dısı gıbı gözukuyor dişi de alıstırma bıraz daha önemlı daha çok ilgi göstermenız lazım.

Çok teşekkür ederim bilgiler için. Tamamdır, daha fazla gayret gösteririz o halde. Yalnız daha bugün aldık ama sürekli uyuyor hasta mıdır acaba yoksa normal midir ilk günlerde?

bence 6 7 aylık bu kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Egitmek istiyosan bunu geri ver 40 45 gunluk yavru al ve erkek olsun..

bence 6 7 aylık bu kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Egitmek istiyosan bunu geri ver 40 45 gunluk yavru al ve erkek olsun..

Hocam aldığım yerde hepsi dört aylık dedi adam, o yüzden en küçük görüneni seçtim ben de. Alacağım diğer kuşlar da en az bunun kadar olacak, o yüzden madem aldım eve getirdim, kısmet deyip elimden geleni yapacağım :)

Geri