petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yavru mudur acep?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan Öztaş tarafından 16 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Hakan Öztaş

Merhabalar sevgili muhabbet kuşu severler ve bilir kişiler..

Kardeşime bir kuş hediye ettim. Kumpir. Alırken yavru olduğunu söylediler. Gerçekten yavru mu merak etmekteyiz.

Korkup kaçtığı için çok yakından çekemedim. Buradan anlaşılabildiği kadar söylerseniz çok memnun olurum.. Sürekli uyuyor bir de..

Sevgiler...

2. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Yavrumu pek anlaşılmıyor ama büyük ihtimal dişi.

3. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    yavru degil cinsiyeti dişi

4. Ahmet Behçet

3-4 aylık dısı yerlı bı kus.

5. Hakan Öztaş

En fazla dört aylık diye verdi adam, ayıp etti o zaman. Umarım alışması zor olmaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Dört aylıksa iyi hocam, alıştırabiliriz o zaman.

6. Ahmet Behçet

hocam alışır da kusunuz dısı gıbı gözukuyor dişi de alıstırma bıraz daha önemlı daha çok ilgi göstermenız lazım.

7. Hakan Öztaş

Çok teşekkür ederim bilgiler için. Tamamdır, daha fazla gayret gösteririz o halde. Yalnız daha bugün aldık ama sürekli uyuyor hasta mıdır acaba yoksa normal midir ilk günlerde?

8. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    bence 6 7 aylık bu kuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:23 --

Egitmek istiyosan bunu geri ver 40 45 gunluk yavru al ve erkek olsun..

9. Hakan Öztaş

Hocam aldığım yerde hepsi dört aylık dedi adam, o yüzden en küçük görüneni seçtim ben de. Alacağım diğer kuşlar da en az bunun kadar olacak, o yüzden madem aldım eve getirdim, kısmet deyip elimden geleni yapacağım :)

Sayfayı Paylaş