petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum yavrusunu dovdu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve orhan alkan tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. orhan alkan

orhan alkan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar dun kusum yavrularından bırını dovdu elınden zor aldım sonra kusu ayırdım yavruyu sonra kabuksuz yem aldım bazen yıyor nabmalıyım sımdı ben yavruya acıl gozlerı kapatıyor cogunlukla acıll!

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Anneyi al o kafesten baba bakar sanırım günü geldi geçmiş olsun sakin birleştirme sakin

3. Alya Ejder

Alya Ejder Member

Beğenileri:
    1
    annesi beslemezse özel mamalar var ondan al

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Oncelikle anneyi ayir. Baba bakar yavruya. Yem kirmayi biliyorsa kendini kurtarir. Eger baba da bakmazsa yem kirmayi da bilmiyorsa mecburen elle(siringayla) beslemeye devam etmelisin. Ama yem kirmayi bilmiyorsa maalesef surekli elle beslemeyle bir yere kadar goturebilirsin. Gecmis olsun

5. orhan alkan

orhan alkan New Member

Beğenileri:
    0
    babasınıda koydum ondan yem ıstıyor yalvarıyor vermıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:21 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

babasını koydum sadece o yavruyu beslemıyor su anda kursagı bos acaba sırıngamı alsam ?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Baba o yavruyu besler siz hiç merak etmeyin anneyi ayırın baba o yavrulara bakar

Sayfayı Paylaş