Karadeniz Pet

Kuşum Yem Ayırd Ediyor.

• Konbuyu başlatan Paşakuş
  • Başlangıç tarihi
Erkek kuş kızıştığında masmavi parlak olur bu kuş dişi.Ya da hasta erkek onu bilemem.Petshop a gelince üreticiler var ist daysan onlardan biriyle konuş oradan seç daha doğru olur.Öbür türlü çok bekleyebilirsin anlaşmazlarsa yavru almak için.

Ancak küçükken ceresi masmaviydi.Hem ben yavru almanin derdinde değilim çift olarak yaşamalarını ve kuşumun eski sağlığına dönmesini istiyorum.
epQ8zJ.jpg

Yavru dişilerde açık mavi vardır yanılmayın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Yavru dişiymiş sizin kuş.

Yavru dişilerde açık mavi vardır yanılmayın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Yavru dişiymiş sizin kuş.

Şu anda inanamıyorum erkek diyerek yetiştirdim onu ben 3.5 yıldır.Aldığım yerde bana erkek olduğunu söyleyerek verdiler ve benim bir dostumun dişi muhabbet kuşunun üstüne çıktı.Diğer muhabbet kuşları ile bir araya getiriyordum eskiden.Dostlarımın kuşları ile 3-4 muhabbet kuşu oluyorlardı,ve hep dişi muhabbet kuşlarının peşinden koşuyordu.:confused:

Hayvan kızışmıs haberin yok.Bence onla ilgilen...

Cinsiyetini tam olarak öğrenmeye bakıyorum şu an ona göre haftasonu bişeyler ayarlayacağım.Ben eşi kendim alıp getirmeyi planlıyorum.Acaba sizin fikriniz ne yönde?

Valla forumdan arıyalım ona bir erkek kuş çıkar heralde :)Alacaksın yapacak birşey yok.

Çiftleşmek istediğinde dişi de erkeğe ayak atar kovalar.. Ama kendi seçerse daha iyi olur diğer türlü de eş tutabilir ama biraz uzun da sürebilir bu..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

He şöyle Allah tan reva mı yazık kuşa 3,5 sene inş güzel yavruları olur.Bırak kendi seçsin.Ama bu aralar kuşa iyi gözlemle veteriner bile bak.

Şimdi dükkana gidip 1 akşam diğer kuşların yanına bırakmasını isteyeceğim ve ertesi gün yanında durduğu kuşu alacağım.Olay bumudur?

Kuşçuyla da konuş oda takip etsin.Sen de bak anlaştığını hissedersen al gitsin ne zaman işi pişirirlerse artık...

Kuşçuyla da konuş oda takip etsin.Sen de bak anlaştığını hissedersen al gitsin ne zaman işi pişirirlerse artık...

Eyvallah usta Allah razı olsun senden.Aydınlattın beni gerçekten şaşırdım bir konu daha açtım yerli dişi kuş olduğunu söylediler.İsminide Paşa'dan Sultan'a çevirdim.Artık damada Paşa derim :)

Geri