petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum yem kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hasan KESKİNSAZ tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hasan KESKİNSAZ

merhaba arkadaslar. kusum elimle oynarken agzindan yem parcalari cikatiyor. Ama sadece elimle oynarken yapiyor bunu. acaba nasil cozebilirim?

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    yanlış bilmiyorsam bu hayvanlar bazen kursaklarındaki yemi tekrar ağızlarına getirerek eziyorlar. Bu sebeple olabilir...

3. Özgün Can ERDOĞAN

katılıyorum benim eski kuşumdada bazen oluyodu kendiliğinden geçti eminimki kısa süre sonra geçer

4. Engin DERİM

Ciddi bir problem belirtisi olabilir! İnşallah basit bir kusma olayıdır.

5. Hasan KESKİNSAZ

Sadece elimle oynarken yapıyor zaten başka türlü yapmıyor.

Ayrıca 'Deep Fix' marka vitamini verdiğimden beri tüy döküyor. Sebebi ne olabilir sizce?

6. kaansam

kaansam Guest

size kur yapıyor olaiblir. Korkulacak bir durum söz konusu değil. Yanına eş alın oda eşine yapsın. Muhabbet kuşları yavrularnı bu şekilde beslerler .eş olduklarında dişi kuş erkeğe erkek de dişiye bu şekilde yem çıkarabilir kursağından. Ha kusma dediğiniz harbi kusma ise (kursağı tamamen boşaltma tazında) o hastalıktır , zehirlenme olabilir...

7. Hasan KESKİNSAZ

yok sadece yem baktim

8. Hasan KESKİNSAZ

askim cici kus boncuk diyor yaza belki es alabilirim

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    bu kusma değil engin hocam. sıkıntı yoktur zannımca

10. Hasan KESKİNSAZ

arkadaslar bir sorum daha var

deep fix marka vitamin kullandigimdan beri tuy dokuyor. gozle gorulur bi dokulme yok cok az. sizce bunun sebebi vitamin mi? vitamin versem mi vermesem mi kararsizim. yardimlarinizi bekliyorum

11. Ömer albayrak

Kuş

Selamun aleykum bnim yavru bi muhabbetim var daha gagası siyah parmagmla oynarKn değişk seslr çıkarıo snra kafasnı aşagı yukarı yapıyo bide kafsnı aşagı yukrı yaprkn bi iki tane yem. Çıkrıyo acaba konsmaya mı çalışyo yada kpnusacagnı nasl anlarım. Yardmcı olursanz sevinrm

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum elime kusuyor

,
  2. muhabbet kuşu kusuyor

,
  3. muhabbet kuşu dişinin kuşa kusuyor

,
  4. muhabbet kusum yem kusuyor neden