Karadeniz Pet

Kuşum yem kusuyor

tpanke

Yeni Üye
Arkadaşlar benim bir erkek kuşum var. Yaşı 6-8 ay arası. Dün klavyenin üzerinde tuşlarla oynarken bir anda mausta olan elimin üzerine çıktı ve parmağımı acıtarak ısırmaya başladı. Ben tepki vermedim 2-3 dakika elimin üzerinde durdu ara sıra acı vericek şekilde ısırdı ve sürekli sağa sola kafasını sallayıp ötüyordu. Daha sonra ağzından yem çıkardı. Ben şaşırdım tabi tecrübesizim.Aynı olay az öncede başıma gelince size sorayım dedim. Sizce eş alma zamanım mı geldi ? Almayı da düşünüyordum bu aralar fazla ilgilenemiyorum işlerimden dolayı. Bu aşamalarda neler yapmalıyım eş almam gerekiyorsa bilgilendirirmisiniz. Teşekkürler.

Maşallah kuşunuza evet o bir eş istiyor zamanı gelmiş maşallah

:) tanıdığım üretici yok bursada malesef pet shop tan alırken nelere dikkat etmeliyim kuşumla birlikte gidemeyebilirim neye göre eş seçmeliyim kusura bakmayın tecrübesizim

:) tanıdığım üretici yok bursada malesef pet shop tan alırken nelere dikkat etmeliyim kuşumla birlikte gidemeyebilirim neye göre eş seçmeliyim kusura bakmayın tecrübesizim
Merhaba,

İkide bir k.bakmayın diye tecrübesiz olduğunuzu belirtmenize gerek yok :) Zaten tecrübesiz kuş sahipleri buraya geliyor. Neyse konumuza dönelim :)

Ben kendi fikrimi belirteyim: Eğer çiftleştirmek istiyorsan yada ilgilenmiyor isen ona bir eş alabilirsin. Güvenilir bir satıcı bulabilirsen aynı sizin kuşunuz gibi zamanı gelmiş bir eş alabilirsin. Böyle bir şansın yok ise sadece sağlıklı bi eş alman yeterli olur.

Son düzenleme:
Geri