petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yem kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tpanke tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. tpanke

tpanke Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim bir erkek kuşum var. Yaşı 6-8 ay arası. Dün klavyenin üzerinde tuşlarla oynarken bir anda mausta olan elimin üzerine çıktı ve parmağımı acıtarak ısırmaya başladı. Ben tepki vermedim 2-3 dakika elimin üzerinde durdu ara sıra acı vericek şekilde ısırdı ve sürekli sağa sola kafasını sallayıp ötüyordu. Daha sonra ağzından yem çıkardı. Ben şaşırdım tabi tecrübesizim.Aynı olay az öncede başıma gelince size sorayım dedim. Sizce eş alma zamanım mı geldi ? Almayı da düşünüyordum bu aralar fazla ilgilenemiyorum işlerimden dolayı. Bu aşamalarda neler yapmalıyım eş almam gerekiyorsa bilgilendirirmisiniz. Teşekkürler.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah kuşunuza evet o bir eş istiyor zamanı gelmiş maşallah

3. tpanke

tpanke Member

Beğenileri:
    0
    :) tanıdığım üretici yok bursada malesef pet shop tan alırken nelere dikkat etmeliyim kuşumla birlikte gidemeyebilirim neye göre eş seçmeliyim kusura bakmayın tecrübesizim

4. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba,

İkide bir k.bakmayın diye tecrübesiz olduğunuzu belirtmenize gerek yok :) Zaten tecrübesiz kuş sahipleri buraya geliyor. Neyse konumuza dönelim :)

Ben kendi fikrimi belirteyim: Eğer çiftleştirmek istiyorsan yada ilgilenmiyor isen ona bir eş alabilirsin. Güvenilir bir satıcı bulabilirsen aynı sizin kuşunuz gibi zamanı gelmiş bir eş alabilirsin. Böyle bir şansın yok ise sadece sağlıklı bi eş alman yeterli olur.

#4 muselman, 3 Şubat 2016
    Son düzenleme: 3 Şubat 2016

Sayfayı Paylaş