Karadeniz Pet

Kuşum yem kusuyor

Reyes

Meraklı Üye
Merhabalar arkadaşlar resimde gorüldügü uzere dişi bir kuşum var (buradaki tahminlere gore 4-5 aylik) az once farkettim parmağima yem kusuyor cok sukur herhangi bir saglik problemimiz yok ama bu davranisinin nedeni nedir ogrenebilirmiyim

Ekli dosyalar

• IMG_20181021_103758.jpg
    IMG_20181021_103758.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 24
Çok tatlı maşallah size yem ikram ediyor tırnağınıza kur yapıyor yani :)

Evet erkek diye aldim kosa kosa bir hevesle geldim ama disi cikincada vermeye kiyamadim :) o nedenle simdilik tek besliyorum daha 1 aydir benimle
Anladım en iyisini yapmışsınız değiştirmemekle dişiler yem kusar mıymış ya bende de var bi tane soğuk nevale☺️

Anladım en iyisini yapmışsınız değiştirmemekle dişiler yem kusar mıymış ya bende de var bi tane soğuk nevale☺️
Parmagimi gagasiyla nazikce tutuyor boyle kafasini ileri geri goturup yem getiriyor agzindan :D disi yem kusarmiymis bilmiyorum ama benim saldıray kendi irkina gore degisik demekki :D

Parmagimi gagasiyla nazikce tutuyor boyle kafasini ileri geri goturup yem getiriyor agzindan :D disi yem kusarmiymis bilmiyorum ama benim saldıray kendi irkina gore degisik demekki :D
Sizden iyi elektrik almış hanfendi :D Eşi sanıp beslemeye çalışıyor

Sizden iyi elektrik almış hanfendi :D Eşi sanıp beslemeye çalışıyor
Ah bi bulabilsem yanina yakisak birisini alacam ama bulundugum yerde kus ureten yok hep petshop ordakilerde cok yabani bu disimide petshoptan aldim kavga dovus buralara 1 ayda geldik :D face de aradim burada bile konu actim ama daha bir es bulamadim :(

Ah bi bulabilsem yanina yakisak birisini alacam ama bulundugum yerde kus ureten yok hep petshop ordakilerde cok yabani bu disimide petshoptan aldim kavga dovus buralara 1 ayda geldik :D face de aradim burada bile konu actim ama daha bir es bulamadim :(
Zor bi bağ kurma süreci olmuş belli :D Nerede yasiyorsunuz?

Malesef oyle ilde var birkac kisi ordada git gel dolmus ile problem hadi gittim hayvani alip kutuda eve gelmem 1 saati gececek hadi birde anlasamadilar tekrar git gel hem bana hem hayvana yazik :D
1saat çok da fazla değil aslında :) Biz de Istanbulda Metrobusle veya metroyla aktarma yapa yapa 1 saatte anca varabiliyoruz bazen eve :) Bence bi şansınızı deneyin derim. Hanfendide hüsrana uğramasın bi süre sonra :)

Geri