Karadeniz Pet

Kuşum yem yemiyor ne yapayım (8 yaşında)

Egecan AF

Yeni Üye
8 yıldır canavar gibi olan kuşum 2 gündür hiç bir şey yemiyor ağzına ekmek tutuyprum yok yine. Veterinere götürdüm antibiyotik içirdi. Sadece ara sıra su içiyor o kadar. oda ara sıra. Çok HALSİZ kalkamıyo yerinden.

Ne yapmalıyım acaba zorla yedirtebilir miyim nasıl yedirtirim ne yedirteyim acil ölmesinden korkuyorum çok kötü :(

hocam elle beslemelisiniz şırıngayla fakat bunu yapmak biraz riskli yemek borusu yerine mazallah soluk borusuna basarsanız yiyeceği ölür kuş

hocam elle beslemelisiniz şırıngayla fakat bunu yapmak biraz riskli yemek borusu yerine mazallah soluk borusuna basarsanız yiyeceği ölür kuş

Zorla beslemesemde ölücek. ne veriyim sizce ağzını açmıyo kafasını sallıyor yemiyor yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Yok mu cevap vericek ? kararsız kaldım

Son düzenleme:
Belkide yaştan ötürü ölecektir malesef
Ortalama 8-12 yıl die biliyorum

Zorla beslemesemde ölücek. ne veriyim sizce ağzını açmıyo kafasını sallıyor yemiyor yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:36 --

Yok mu cevap vericek ? kararsız kaldım

hocam dediğim gibi elle besleme derken şırınga ile besleme yapmalısınız forumda bu konu mevcut http://www.muhabbetkusu.com.tr/bakim-besleme-uretim-ve-yetistirilmesi/elle-besleme-video-25917.html

yaşla ilgisi oldugunu dusunmuyorum . 8 yıllık kus 2 günde düşmez. eski toprak o . yaştan olsa yavas yavas cökerdi birden degil diye düsünüyorum. eger terddütde kalıyorsan veterinerde yakınındaysa sana elle beslemeyi teori ve pratık olarak göstere bilir diye dusunuyorum . GECMİŞ OLSUN

Geri