petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Yemek Yemiyor:((

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TUĞRUL tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. TUĞRUL

TUĞRUL Guest

merhaba arkadaşlar dün aldığım sultan papaganım ne yem yiyor ne de su içiyor bu gün ikinci gün aldım alalı sesini duymadım desem yalan olmaz çok nadir ötüyor bu normal midir sizce.Yemlik olarak akıllı yemlik kullanıyorum acaba bundan mı kaynaklanıyor.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ortama alışmaya çalışıyordur merak etmeyin yiyecektir onunla daha az ilgilenin bu ara

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    başka bir kabada yem koyun alısana kadar

4. Romeo

Romeo Guest

Benimkide öyle maalesef çok nadir yem yiyor.Oda yeni ama alışır diyorlar bekliyicez artık

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam merak edilecek birşey yok yeni gelmiş ortama biraz alışması lazım açıktıgı zaman kendisi yer zaten.

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    İlk günler normaldir evine alışana kadar yemez, içmez, ötmez.

7. TUĞRUL

TUĞRUL Guest

arkadaşlar 2 gündür ne yiyor ne içiyor bu normal mi 48 saattir hiç tık yok, ileride vahim bir durumla karşılaşmayalım sonra.

8. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    açlık eylemi yapiyo belliki bidaha sinirlendirmeyin o kuşu suyana gidin paşayı üzmeyin .)

9. zuhal emer

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Sayfayı Paylaş