Karadeniz Pet

Kuşum Yemek Yemiyor:((

• Konbuyu başlatan TUĞRUL
  • Başlangıç tarihi
T

TUĞRUL

Guest
merhaba arkadaşlar dün aldığım sultan papaganım ne yem yiyor ne de su içiyor bu gün ikinci gün aldım alalı sesini duymadım desem yalan olmaz çok nadir ötüyor bu normal midir sizce.Yemlik olarak akıllı yemlik kullanıyorum acaba bundan mı kaynaklanıyor.

Benimkide öyle maalesef çok nadir yem yiyor.Oda yeni ama alışır diyorlar bekliyicez artık

Hocam merak edilecek birşey yok yeni gelmiş ortama biraz alışması lazım açıktıgı zaman kendisi yer zaten.

İlk günler normaldir evine alışana kadar yemez, içmez, ötmez.

arkadaşlar 2 gündür ne yiyor ne içiyor bu normal mi 48 saattir hiç tık yok, ileride vahim bir durumla karşılaşmayalım sonra.

açlık eylemi yapiyo belliki bidaha sinirlendirmeyin o kuşu suyana gidin paşayı üzmeyin .)

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye

Geri