Karadeniz Pet

Kusum yemi sadece elden yıyor yardım ?

Sema ayaz

Yeni Üye
1 hafta aldı olalı daha 2 aylık erkek kus. yalnız el dısında bır yerden yem yemıyor. asagıya serptım yemleri , sonra yemlıklerı dolu hıc gıdıp ordan yemıyor. suyunu da ıctıgını daha gormedım ben yanına getırırsem ıcıyor. genelde uyuyor ama hasta gıbı bır goruntusu de yok. yemı avucuma aldıgımda gelıp yıyor baska turlu yemıyor? sizce sorun ne ? daha alısamadı mı yada yavru oldugu ıcın mı ?

Umarım bilen birileri cevaplar, en kötü yem kabını eline alıp onun içinden yedirmeyi dene.

Ben yemliğe alıştırmak için yemlikten yedirmiştim yaklaşık bir iki gün sonra kendileri inip yemeye başladılar merak etme yemlikten dene veya acıktıklarında kendileri bulur :) Muhabbet kuşları doğaları çok fazla su içmezler zaten korkma susayınca içerler.

Son düzenleme:
aksamdan temızleyıp koyuyorum oglen oluyo hala bıse yememıs hıc mı acıkmıyo . ben hemen elıme bıraz koyuyorum nasıl acıkmıs gıbı yıyor

aksamdan temızleyıp koyuyorum oglen oluyo hala bıse yememıs hıc mı acıkmıyo . ben hemen elıme bıraz koyuyorum nasıl acıkmıs gıbı yıyor

Dediğim gibi yemliği eline al yemlikten yedir bi kaç gün sonra yemligi yerine koy o yer ben öyle yaptım :)

1 hafta aldı olalı daha 2 aylık erkek kus. yalnız el dısında bır yerden yem yemıyor. asagıya serptım yemleri , sonra yemlıklerı dolu hıc gıdıp ordan yemıyor. suyunu da ıctıgını daha gormedım ben yanına getırırsem ıcıyor. genelde uyuyor ama hasta gıbı bır goruntusu de yok. yemı avucuma aldıgımda gelıp yıyor baska turlu yemıyor? sizce sorun ne ? daha alısamadı mı yada yavru oldugu ıcın mı ?

benimkide yemiyodu yersen ye yemezsen yeme dedim en son bıraktım şimdide 2 günde bir yem temizliyom iki yemliğinde anasını ağlatıyo

Geri