petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum yemi sadece elden yıyor yardım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sema ayaz tarafından 13 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    1 hafta aldı olalı daha 2 aylık erkek kus. yalnız el dısında bır yerden yem yemıyor. asagıya serptım yemleri , sonra yemlıklerı dolu hıc gıdıp ordan yemıyor. suyunu da ıctıgını daha gormedım ben yanına getırırsem ıcıyor. genelde uyuyor ama hasta gıbı bır goruntusu de yok. yemı avucuma aldıgımda gelıp yıyor baska turlu yemıyor? sizce sorun ne ? daha alısamadı mı yada yavru oldugu ıcın mı ?

2. elaliwat84

elaliwat84 New Member

Beğenileri:
    0
    Umarım bilen birileri cevaplar, en kötü yem kabını eline alıp onun içinden yedirmeyi dene.

3. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Ben yemliğe alıştırmak için yemlikten yedirmiştim yaklaşık bir iki gün sonra kendileri inip yemeye başladılar merak etme yemlikten dene veya acıktıklarında kendileri bulur :) Muhabbet kuşları doğaları çok fazla su içmezler zaten korkma susayınca içerler.

#3 delicus, 13 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2015
  4. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    aksamdan temızleyıp koyuyorum oglen oluyo hala bıse yememıs hıc mı acıkmıyo . ben hemen elıme bıraz koyuyorum nasıl acıkmıs gıbı yıyor

5. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Dediğim gibi yemliği eline al yemlikten yedir bi kaç gün sonra yemligi yerine koy o yer ben öyle yaptım :)

6. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    benimkide yemiyodu yersen ye yemezsen yeme dedim en son bıraktım şimdide 2 günde bir yem temizliyom iki yemliğinde anasını ağlatıyo

7. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    oylede ıcım elvermıyo ac ac

8. baymage

baymage New Member

Beğenileri:
    0
    sen her zaman elinle besleyemezsin ki.anneler bile yuvadan atıyor . rahat ol yem kırmayı biliyosa her türlü yer.

9. Sema ayaz

Sema ayaz New Member

Beğenileri:
    0
    ılk defa bugun cok az yedı gıbı tesekkurler :)

Sayfayı Paylaş