petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum yemi yemiyo acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Kuşa dikkat ediyorumda, daha kucuk oldugundan mi bilmiyorum ama normal yemi yemiyo icinden bisiler seciyo onlari tek tük yiyo. Sanki tohumlari daha kiramiyo. Ben bu yem harici ne verebilirim yavruma. Hemen suan evde olabilecek seylerden mesela

2. tttttt

tttttt Guest

En basiti mama yapıp ver.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bisküvi ezip verebilirsiniz, imkanınız varsa az birsey kanarya yemi alın.. onu kırması daha kolay onun icin..

4. Kağan Köse

Biskuvi dediginiz potibor biskuvimi klasik olanlardan. Nasil hazirlicam onu ben

5. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Sitede mama tarifleri var onlardan birini yap yawru kuşlar için yumuşak kabuklu beyaz darıda satılıyo bulabilirsen onlardan al

6. Kağan Köse

Dogruda ben suan evde yapılanı sormuştum neyse arastirim ben

Sayfayı Paylaş