petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yemini gagasıyla döküyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ysfgkts tarafından 14 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim kuş yemliğindeki yemi gagasıyla çekip çekip yere döküyor. Bende ellemedim döksün bitince anlar yaptığını dedim bu seferde yere döktüklerini yemeye başladı.(ızgaradan dolayı onuda zor yiyor). Bu alışkanlığı nasıl bıraktırabilirim kafeste pislikten çok yem çöpe gidiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. enes44

enes44 Member

Beğenileri:
    3
    yeminin içinde ilk sevdiği yemi yer onu ararkende diğerlerini döker bitince anlar anlayışıda yanlış olmuş biraz :)

3. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Sağol kardeşim peki çözüm olarak ne yapabilirim ben aç bırakınca değerini anlar diye düşündüm:) Yanlış olmuş peki ne yapmam gerekiyo zamanla alışmasını mı bekliyim yoksa sevdiği yemi izleyip bulayımmı

4. enes44

enes44 Member

Beğenileri:
    3
    her kuşun sevdiği yem meyve sebze farklı karışık yemlerin içinde sevmediği yemler olacaktır çok fazla kafana takacak bir durum yok yemi bittikce doldur o sevdiğini yer zaten :)
    muhabbet kuşuna daldarı alabilirsin hemen hemen her muhabbet kuşu çok sever ve ziyan etmeden yer :)

5. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi bide kuş yemleri yere dökünce bidaha dolduruyorum zaten ama yem çok çabuk bitiyor. Yemliğin başina geçip gagasıyla ne kadar çıkarabilse yemlikten çıkarıyor. Her günde yem almak biraz zor olur.

6. enes44

enes44 Member

Beğenileri:
    3
    video atabilir misin yem seçmekten farklı bir hareket dediğiniz

7. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Peki yarın çekeyim videosunu sağolun ilgilendiğiniz için

Sayfayı Paylaş