petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum yemlikten ne istiyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hayat tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Hayat

Hayat Guest

merhaba arkadaşlar. benim yaramaz mubişim. yemliğin içine girip sıkışıp kalıyor.ben çıkarıyorum. ben evdeyken sorun yok ama evde olmadığım zaman kötü sonuçlar olmasından korkuyorum. onu bu huyundan nasıl vazgeçirebilirm. yardımlar şimdiden teşekkürler.

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ilgi göstermeni istiyor sanırım dostum.

3. Hayat

Hayat Guest

ama zaten sürekli başındayım. seviyorum oynuyorum. daha yeni ve yavru olduğu için dışarı çıkarmıyorum çok fazla. kafasını duvarlara çarpıyor diye

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yemliğin altina gelcek şekilde tuneği koyarsan kafasını sıkıştıramaz ;)

5. Hayat

Hayat Guest

peki . onu yaparım ama yemliin içine girmesini nasıl engellerim :)

6. Selahattin GÖKTAŞ

bence çıkarmadığın için böyle yapıyor. kafesten çıkıp yanına gelmek istiyor. diye düşündüm.

7. Hayat

Hayat Guest

ama kafasını duvara çarpıyor sonra sersem gibi oluyor.

8. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member

Beğenileri:
    0
    aynını benim eski dişi yapardı bütün yemi boşaltır bide içine girerdi tamamen naptıysam olmadı sattım

9. Hayat

Hayat Guest

satamam ki ama ben onu çok alıştım minik şebeleğe :)

10. Ferhan Celik

acaba yavru olduğu için saklanacak yer mi arıyor ? ya da yemliğiniz saydamsa ve ordan açık var sanıp çıkmaya çalışıyorsa içini göstermeyen mat olanları deneyin belki o zaman çıkamayacağını anlar :)

11. Hayat

Hayat Guest

hmm olabilir. belkide saklanmaya çalışıyor. önerinizi deneyeceğim. teşekkürler hepinize :)

12. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    akıllı yemlik deniyebilirsin

13. Hayat

Hayat Guest

kafesim orta boy çok geniş değil daraltmaz mı ki. Akıllı yemlikde iyi fikir ama aslında

14. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    içten takmıycaksın çift kapılı ise dışardan tak yoksa daraltır kafesi bide sürekli üstüne pisliycektir bir işe yaramaz dışardan takcaksın

15. Burak Boyacı

akilli yemlik kafes kucukse kus yavruymus benimki gibi yemini cikar belli zamanlarda elinle yedir buyudugunde hem eline hemen gelecektir hemde sorunun cozulecek

16. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Böyle kuşlar için önerim ya suluğuna yem koyacaksınız ya da kafesinizi büyütüp akıllı yemliğe geçeceksiniz. Kolay gelsin

17. Hayat

Hayat Guest

teşekkürler yorumlar için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:05 --

akıllı yemliğin içine giremez dimi

Sayfayı Paylaş