Karadeniz Pet

Kuşum yeni bana nasıl alışacak(Perde!!!)

• Konbuyu başlatan Berkanrz
  • Başlangıç tarihi
B

Berkanrz

Guest
Merhaba,ilk önce yeni olduğumu söylemek istiyorum birkaç gün önce doğum günümde arkadaşlarım bana muhabbet kuşu aldılar :eek: Muhabbet kuşum muhtemelen 1.5-2 aylık kanatlarının altındaki tüyler daha tam çıkmamış.Bana çok kolay alıştı kafesine çok kolay alıştı kafeste salıncak,iki adet tünek,2 yemlik,1suluk var yani sıradan bir kafes kuşumu odaya saldığımda ya perdeye gidiyor yada kafesin üstünde duruyor parmağımı göğsüne sürdüğümde hemen parmağama atlıyor biraz merdiven yapıyorum sonra yine perdeye veya kafese gidiyor.Lütfen yardım edin!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::confused: :confused:

Usanmadan gittiği yerden geri alacaksın ama parmağına alarak yani avuçlamadan. Oynayacağı tarzda bir şey bulup ilgisini çekebilirsin tespih boncuk vb.

Usanmadan gittiği yerden geri alacaksın ama parmağına alarak yani avuçlamadan. Oynayacağı tarzda bir şey bulup ilgisini çekebilirsin tespih boncuk vb.

Her zaman parmağımı değdirerek alıyorum ama yine perdeye gidiyor!! Zaten bulabildiğim ne varsa verdim lastik tokadan tut çubuğa kadar....:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:26 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

Lütfen YARDIM EDİN BİRŞEYLER ÖNERİN!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri