petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum yumurtadan kalkti bugun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeko tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. zeko

zeko Guest

Oncelikle herkeze slm kusum yumurtlayali 10 gun oldu 4 yumurta yapti hergun mama veriyorum kusumun disisi yumurtadan kalkmis bugun ve cok kabarik duruyo acaba usttumu erkekte iyi besliyodu ama usttuyse ne onerirsiniz cvplarinizi bekliyorum

2. muratünal

ısıyı 20-22 derecede sabit tutun suyuna vitamin katın kuyruk yukarı-aşağı yapıyorsa avi-astım verin.düzelmesse veterinere danışın inşallah iyileşir. :eek:

3. zeko

zeko Guest

Artik yumurtalardan hayir gelmez heralde yazik oldu

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    maalesef dişi hastalandığı zaman kuluçka yarım kalıyor, inş. düzelir, benim bir çiftimin dişisi 3 dolu yumurtayı çıkarmaya 2 gün kala hastalandı ve kuluçkayı bıraktı, çok üzücü bir durum...Bu arada kuluçkada yatan kuşlara mama vermeyin, ilk yavru çıktıktan sonra her gün verebilirsiniz, yumurtada yatan çifte mama verirseniz ya yumurtadan yavru çıkmadan ya da yavrular yuvadan atlamadan tekrar çiftleşip yumurta yapar, bu da ya eski yumurtalardan yavru çıkmamasına neden olur ya da beslemedikleri yavrunun beslenmesi size kalır...

5. zeko

zeko Guest

Cok tskler arkadaslar cvplariniz icin napalim kismet deilmis bu yumurtalar disi duzelsinde

Sayfayı Paylaş