petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yumurtasını kırdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz kaya tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    Bu sabah yemlikleri tazelemeye gittim sanırım dişi kuş dün akşam yumurtlamış bizim haberimiz yoktu yemleri değiştirirken erkek kuşum yuvadan bişey attı içinden sarı bir sıvı akınca yumurta olduğunu anladım ne yapmamız lazım ailecek perişanız dişi kuşum eşine çok düşkün ayıramiýoruzda lütfen yardım edin ya diğerlerinide kırarsa ?

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    en son yumurtayı yumurtladıktan sonra erkeği ayırın bu sefer yumurtayı erkek kırıyorsa yavrular sorunsuz çıkar dişi yavruları büyütene kadarda erkeği yanına atmayın ama dişi kırıyorsa ki genelde dişi aşırı kızgın olmadıkça dolu yumurtayı kırmaz yumurta kırmak heleki dolu yumurtayı kırmak dişi için iyi bir huy değildir dişiyi elden çıkarın.

3. Deniz kaya

Deniz kaya Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşumuz iyi huylu daha cok. Erkek kiskanç biraz bize düskün bubyuzden yaptigini düşünuyoruz. Zaten bir tane yapmişti kusum 7 aylik daha ilk kuluçkasi olacakti. Şimdi ikinci yumurtayi yapar da gene kirarsa erkek kuşum ? Napacscagim hepsini yumurtlayana kadar beklemem mi gerekiyor

Sayfayı Paylaş