Karadeniz Pet

Kuşum Yumurtasını

• Konbuyu başlatan Semih Altındal
  • Başlangıç tarihi
S

Semih Altındal

Guest
Merhaba Benim Dişi Kuşum Dün 2 Tane Yumurta Yaptı Ama Birini Yuvanın Dışında Yapmış Yani Sopanın Üstündeyken Yapmış Ve Ordan Sert Bir Şekilde Düştüğü İçin Çatlamış Ve Ölmüş Her Tarafa Kan Saçılmış Öbür Yumurtasınıda Yuvanın İçine Yapmış Fakat Onun Üstündede Büyük Bir Delik Vardı %100 Oda Öldü :( Sonra Aradan 1 Gün Geçince Bir Baktım Yumurtaları Dışarıya Atmış Ama Biz Dün Çatlayan Yumurtayı Yuvanın İçine Koymuştuk İşte Sonra 2 Yumurtayıda Dışarı Atmış Bir Yumurtanın Yarısını Yemiş Ötekinide Dışarı Atmış Ama Bir Şey Yapmamış Ama O Yuvaya Yumurtlarken Yuvanın İçinde Kum Yoktu Çünkü Biz Kumu Koyunca Kumu Ağzına Alıyor Ve Dışarı Çıkıp Atıyor Ama Bizim Dişi Kuşumuz Çok Yabani Ele Gelmiyor Ve Parmağınızı Uzatında Isırıyor Ve Derinizi Kopartıyor Lütfen Yardım Edermisiniz

Ne kanı ne ölmusu yumurtlar yumurtlamaz icinde yavru olmuyo neyden bahsediyorsunuz

Kardeş özür dilerim yalnış yazmışım sadece şöyle diyorum yumurtaları kırdı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:46 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

Şunuda yazayım bakın dişi yumurtladı içinde hemen yavru olmaz zaten tmm da ama kanamış kardeş anlamadınmı

Hmm simdi anladim demekki disi yavru istemiyor ama tunektede yumurtlamazdi anlamadim

Pet shopdan 5 tl cıvarına hamster talası alıp yuvaya koyun. Kum cıkacak yavruların burunlarını tıkayıp ölmelerıne neden olablılır.

Geri