petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum yumurtladi acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ens tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ens

ens Guest

Cok iyi anlasan rkuslarim var.bende usumesinler diye ustlerinu ortmustum evde yoktunk 1gun sinta baktigimfa kafeste yerde kirik ici sari yumurta buldum kuscuya dordum yuvalik koymassan yumurtlamaz demisti yumurtlasa bile bos cikat dedi bende yazin yuvalik takarim diyodum kusun halen poposu sis yumurtlucak gibi sizce yumurtalar bosmudur yada yuvalik koymalimiyim yumurtalarin olumune sebep olmak isyemiyotum ne yapmaliyim.

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hemen yuvalık tak.birde resim gönder buraya

3. ens

ens Guest

Sizce yumurta dolumuydu ewde yuvalik yok sabahi beklemek zorundayim. Zaten kusun yumurtluyacagi belliydi 1haftadir kakasini cok buyuk yapiyordu ben umursamadm cunku kuscu bos cikar demisti simdi aklim karisti peki yumuryanin salam oldugunu nasil anlayanilirim

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    tumurtanın içinden sarısı çıktı diyorsun nasıl boş olur.hemen yarın alıp tak iki tane gitmiş geri kalanını kurtar bari.içine az birşeyde hamster talaşı koy

5. Emre TURAN

Dün mü yumurtlamış yani?

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    nasıl yani?benimkide zamanında yumurtladığında erkek yumurtayı kırdığında sarısı vardı ben anlamadım şimdi diğer türlü sarı olmuyor mu :D cahilim ben evet

7. Emre TURAN

Her yumurtanın içi elbette sarı olur. Ne zaman yumurtladığı önemli. Eğer dün yumurtladıysa durum kritik, sabaha doğru bir yumurta daha gelebilir ve o da kırılabilir çünkü yuva yok. Ama eğer bugün yumurtladıysa telaşa gerek yok, yumurtalar 2 güne bir çıkar, sabah ilk iş olarak bir yuvalık alınıp takılması gerekir.

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    eee yani bende o yüzden kaldım ya benim erkekte kırdı yumurtayı :(

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

ooooo bacım nerelerdesin.özledik güzel yorumlarını :)

10. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    :) geldim bende özledim dostlarımı :)

11. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

neredesiniz yav,kavga gürültü aldı başını gidiyor :)

12. ens

ens Guest

Hepinize tesekkur ederim yuvalik takicam

Sayfayı Paylaş