Karadeniz Pet

Kuşum yumurtladı :d :d

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/kusumda-yumurtami-var-fotolu-27243.html

slm kusum dun gece yumurtlamış yuvada oyuk olmadığı için kontrplak kestirdim ortasını deldirdi m bi baktım yuvada yumurta var kontrplak yuvaya yumurtayı da oyuğa koydum zaten dün kuşları çiftleşirken gördüm sorum şu dişi ilk 5 6 dakka yuvaya girmedi ama şimdi yuvaya girip çıkıyor ikinci yumurta ne zaman gelir ? ve ne zaman kuluçkaya yatmaya başlarr :D:D:D:D

Normalde 1 gün durup 1 gün yumurtluyorlar

Hayırlı olsun, 2 günde bir yumurtlar 3. yumurtadan sonra yatmaya başlar.

benim kuş şu an üstüne yatıyor eğer 3. yumratada yatmaya başlarsa ilk 2 yumurtadan yavru çıkmazmı

Yumurta döllenmişse çıkar

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2-3 yumurtada yatmaya başlar 2 günde bir yumurta gelir ..... cok ellersen ürker yatmaz

hayırlı olsun kardeşim senin kuş öncedende yumurtlamıştı değil mi ?

ewt taner kardeşim eylülün 14 ünde ilk kuluçkasını sonlandırmıştı bu ikinci kuluçkası ve yumurtanın üzerinden kalkmıyor 1-2 kere su içmeye çıktığını gördüm başkada görmedim dün gece yuvada yumurta yoktu bu sabah baktığımda gördüm ne diyeyim inşallah doludur DARISI SENİN BAŞINA :D

kuşa daha elleme kafesini bilene temizleme o derece yani eğer yavru almak istiyorsan yerini sakın değiştirme bunlar çok ciddi meseleler kafesine kalamar kemiği ve her gün mama yap.

hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim mama yapıyorum bana dişi 2.-3. yumurtadan sonra yatar demişlerdi fakat benim kuş yaptığı andan itibaren yumurtanın üstüne yatıyor hiç yuvadan çıkmıyor dün çiftleşirken gördüm başka yumurta yapar demi inşallah kızgınlık yumurtası değildir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 01:35 --

++++++++++++++++++++++++++

Geri