petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum yumurtladı fakat

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sertaç tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. sertaç

sertaç Member

Beğenileri:
    15
    3 gün önce aldığım muhabbet kuşu yumurta yaptı ama yuvalık yok tabana yumurtayı bıraktı ne olacak şimdi.

2. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    77
    Hemen bi yuvalık temin edip içine koyun çook küçük ihtimalle belki devam eder ama hertürlü siz yuvalığı takın ortama alışırken yuvalığada alışsın

sertaç bunu beğendi.
  3. sertaç

sertaç Member

Beğenileri:
    15
    Teşekkürler yusuf bey şuanda gece olduğundan petshoplar kapalı yarın yuvalığı takıp yumurtayı içine koysam olurmu

4. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    77
    Olur zaten %99 yatmaz üzerine yuva yeni ortam yeni ama siz zaten takmaya takacaksınız yuvalık denemekte fayda var

5. sertaç

sertaç Member

Beğenileri:
    15
    Tamam Yusuf bey Teşekkürler çok yardımcı oldunuz bana Allah razı olsun.Suç aldığım arkadaşın bana demedi altında yumurta vardı,yumurtası varken bana vermiş haberim yoktu maalesef.Bilseydim daha erken tedbirimi alırdım.

6. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    77
    Garip altında yumurta olan kuşu kolay kolay vermezler acaba dişi kızgınlık yumurtasımı yaptıki

7. sertaç

sertaç Member

Beğenileri:
    15
    Bilmiyorum çok samimi arkadaşım.15-20 tane yavru almış kuştan şimdiye kadar.

8. sertaç

sertaç Member

Beğenileri:
    15
    arkadaşım üretimi bırakıyor şuanda elinde 2 çift muhabbet kuşu vardı birini bana verdi.şuanda kanarya var elinde

Sayfayı Paylaş