Karadeniz Pet

kuşum yumurtladı fakat

sertaç

Meraklı Üye
3 gün önce aldığım muhabbet kuşu yumurta yaptı ama yuvalık yok tabana yumurtayı bıraktı ne olacak şimdi.

Hemen bi yuvalık temin edip içine koyun çook küçük ihtimalle belki devam eder ama hertürlü siz yuvalığı takın ortama alışırken yuvalığada alışsın

Teşekkürler yusuf bey şuanda gece olduğundan petshoplar kapalı yarın yuvalığı takıp yumurtayı içine koysam olurmu

Teşekkürler yusuf bey şuanda gece olduğundan petshoplar kapalı yarın yuvalığı takıp yumurtayı içine koysam olurmu
Olur zaten %99 yatmaz üzerine yuva yeni ortam yeni ama siz zaten takmaya takacaksınız yuvalık denemekte fayda var

Tamam Yusuf bey Teşekkürler çok yardımcı oldunuz bana Allah razı olsun.Suç aldığım arkadaşın bana demedi altında yumurta vardı,yumurtası varken bana vermiş haberim yoktu maalesef.Bilseydim daha erken tedbirimi alırdım.

Tamam Yusuf bey Teşekkürler çok yardımcı oldunuz bana Allah razı olsun.Suç aldığım arkadaşın bana demedi altında yumurta vardı,yumurtası varken bana vermiş haberim yoktu maalesef.Bilseydim daha erken tedbirimi alırdım.
Garip altında yumurta olan kuşu kolay kolay vermezler acaba dişi kızgınlık yumurtasımı yaptıki

Bilmiyorum çok samimi arkadaşım.15-20 tane yavru almış kuştan şimdiye kadar.

Garip altında yumurta olan kuşu kolay kolay vermezler acaba dişi kızgınlık yumurtasımı yaptıki
arkadaşım üretimi bırakıyor şuanda elinde 2 çift muhabbet kuşu vardı birini bana verdi.şuanda kanarya var elinde

Geri