Karadeniz Pet

Kuşum yumurtladı. Yumurtalar aynı büyüklükte değil.

messevim

Meraklı Üye
Merhaba, kuşum ilk yumurtasını 22 Eylül de yumurtladı. 2. yumurtasınıda 24 Eylülde yumurtladı. Ama yumurtalarin biri küçük diğeri büyük. Bu normal birşeymi yoksa bir sıkıntımı var?

486294de6e8630e4f87bfe59342966bf.jpg

Herhangi bir sorun yok. Birinci yumurta biraz büyümüş. Ne yavru büyüklüğüne ne de çıkış zamanına etki etmeyecektir. Işıkla baktığınızda dikkat edin bazen çift sarılı olabiliyor.

Sıkıntı olmaz benımkıler de ılk kuluçkalarını tamamladılar, inan baya küçüktü dedim bundan hiç bi şey çıkmaz. Ama şuan maşallah 2 tane 1 aylık yavruları var,darısı sizlere :)

Problem olmaz yumurtalara dokunmayin artik strese girip kirabilir birakin huzurlu kulucka gecirsin

Herhangi bir sorun yok. Birinci yumurta biraz büyümüş. Ne yavru büyüklüğüne ne de çıkış zamanına etki etmeyecektir. Işıkla baktığınızda dikkat edin bazen çift sarılı olabiliyor.
10 gün sonra tekrar kontrol edeceğim. İnşallah doludurlar. Daha önce geçen ay da iki yumurta yapmış 20 gün üstlerine yatmıştı ama yumurtalar bozuk çıktı.

Sıkıntı olmaz benımkıler de ılk kuluçkalarını tamamladılar, inan baya küçüktü dedim bundan hiç bi şey çıkmaz. Ama şuan maşallah 2 tane 1 aylık yavruları var,darısı sizlere :)
Amin inşallah, valla bende sizin düşündüğünüz gibi düşündüm . Küçücük yumurta, içinden nasıl çıkacak diye. İnşallah çıkar :)

Geri