petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yumurtladı. Yumurtalar aynı büyüklükte değil.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve messevim tarafından 25 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Merhaba, kuşum ilk yumurtasını 22 Eylül de yumurtladı. 2. yumurtasınıda 24 Eylülde yumurtladı. Ama yumurtalarin biri küçük diğeri büyük. Bu normal birşeymi yoksa bir sıkıntımı var?

2. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    Herhangi bir sorun yok. Birinci yumurta biraz büyümüş. Ne yavru büyüklüğüne ne de çıkış zamanına etki etmeyecektir. Işıkla baktığınızda dikkat edin bazen çift sarılı olabiliyor.

3. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Sıkıntı olmaz benımkıler de ılk kuluçkalarını tamamladılar, inan baya küçüktü dedim bundan hiç bi şey çıkmaz. Ama şuan maşallah 2 tane 1 aylık yavruları var,darısı sizlere :)

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Problem olmaz yumurtalara dokunmayin artik strese girip kirabilir birakin huzurlu kulucka gecirsin

5. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    10 gün sonra tekrar kontrol edeceğim. İnşallah doludurlar. Daha önce geçen ay da iki yumurta yapmış 20 gün üstlerine yatmıştı ama yumurtalar bozuk çıktı.

6. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Amin inşallah, valla bende sizin düşündüğünüz gibi düşündüm . Küçücük yumurta, içinden nasıl çıkacak diye. İnşallah çıkar :)

7. messevim

messevim Member

Beğenileri:
    14
    Ben yumurtlayacagi bugün yumurtaları numaralandirmak istiyordum. Yani artık müdahale etmeyeyimmi?

8. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    Numaralandırır ve tarih kaydı tutarsanız daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş