Karadeniz Pet

kuşum yumurtladı?

barris22

Yeni Üye
kuşum yumurtladı ne yapmalıyım?

Adak varsa onu yerine getir..
Başka; şimdiye kadar ne yapıyorsan aynını yapmaya devam et.. :)

Levent abi koptum gulmekten.Sen cok yasa emi :)

Konuya cevap olarak yazmam gerekiyse , suan herhangi birsey yapmaniza gerek yok ama ilk yavru ciktigi andan itibaren mama takbiyesine baslamalisiniz.

teşekkürler yumurtanın altına kırılmaması için kum sermelimiyim?

yuvayla oynama dısı kusu rahatsız etme sen bekle sadece yavru cıkan kadar sonra mama verırsın

Hayırlı olsun sağlıklı olurlar inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

Adak varsa onu yerine getir..
Başka; şimdiye kadar ne yapıyorsan aynını yapmaya devam et.. :)
Merhaba usta benim bi sorunum var konu açtım ama yardım eden olmadı sana da mesaj atamıyorum burdan yazayım dedim. 4 Gün önce muhabbet kuşu aldım yeni yemden düşme yavru ilk geldiğinde korktuğundan uçamıyordu omuzumda elimin üstünde tuttum her gün 3 4 saat sonra kafese koyuyordum bana güven sağladı ve uçmaya başladı bir yere giderken kuşu kafese koyuyorum ciyaklamaya başlıyor sürekli tülüne saldırıyor yemliğindeki yemleri eşeliyor elimi kafese götürdüğümde ciyaklıyor dşarı çıkarttığımda susuyor dışarımı alıştı kafesemi alışamadı daha ne yapmalıyım 3 4 gün kafeste tutsam hiç çıkartmasam ne sonuç alırım acaba düzelir mi ?

teşekkürler yumurtanın altına kırılmaması için kum sermelimiyim?

Hamster talaşı kullansan daha akıllıca, kış aylarında ortam soğuduğunda kum yavruların üşümesine neden olabilir.

Merhaba usta benim bi sorunum var konu açtım ama yardım eden olmadı sana da mesaj atamıyorum burdan yazayım dedim. 4 Gün önce muhabbet kuşu aldım yeni yemden düşme yavru ilk geldiğinde korktuğundan uçamıyordu omuzumda elimin üstünde tuttum her gün 3 4 saat sonra kafese koyuyordum bana güven sağladı ve uçmaya başladı bir yere giderken kuşu kafese koyuyorum ciyaklamaya başlıyor sürekli tülüne saldırıyor yemliğindeki yemleri eşeliyor elimi kafese götürdüğümde ciyaklıyor dşarı çıkarttığımda susuyor dışarımı alıştı kafesemi alışamadı daha ne yapmalıyım 3 4 gün kafeste tutsam hiç çıkartmasam ne sonuç alırım acaba düzelir mi ?

Denemekte fayda var. Muhtemelen dışarı alıştı kafeste durmak istemiyor.

Geri