Karadeniz Pet

Kuşum yumurtladı :)

messevim

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum yumurtladı. Bu aşamadan sonra ne yapayım. Kafes temizliğini nasıl yapayım?
Ayrıca yavrular tahminen hangi renk olurlar?

Çok güzel bir duygu :)
dcfd9524257b1985d9707a611bea48e8.jpg

6b66e3b06753c8f76493a419db1ad774.jpg

Gözünüz aydın.Hayırlı olsun. İnşallah dolu olup yeme düştüklerini de görürsünüz.Bu aşamadan sonra kafes temizliği,yem ve su değişimi hariç fazla rahatsız etmeyin. Mama takviyesi de yapabilirsiniz.

Hayırlı olsun.
Benımkılerde de 6 yumurta oldu fakat hepsi küçük yumurtaların bi farkı var mıdır bilemedim senin maşallah büyük duruyor.
Yavruların renkleri ise 7 soya kadar değişiklik gösteriyormuş illaki kuşun renginde olacak diye bi şey yok:)

Hayırlı olsun.
Benımkılerde de 6 yumurta oldu fakat hepsi küçük yumurtaların bi farkı var mıdır bilemedim senin maşallah büyük duruyor
küçük olur zaten muhabbet yumurtası arkadaş yakın çekim yapmış sanırım tavuk yumurtası gibi çıkmış :)

Gozunuz aydin olsun Rabbim olmayan arkadaşlara da nasip etsin. Benim kuş da bugün yarın yumurtlayacak inşallah.

Gözünüz aydın sevindim fazla rahatsız etmeyin

hadi bakalım gözünüz aydın benim muhabbet kuşu çiftim tüneğe 2 si bir giriyor sizce bu nedendir?

Herkese teşekkür ediyorum :)

Bu kuşları ben 1 yıldır besliyorum. 3 aylıkken aldım. Kısmet bugüneymis işte. Son 3 haftadır onları yalnız başlarına bir odada bırakmıştım ve sadece yem su temizlik için rahatsız ediyordum. Çok şükür yumurtladı sonunda.

JY-S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hadi bakalım gözünüz aydın benim muhabbet kuşu çiftim tüneğe 2 si bir giriyor sizce bu nedendir?
Yumurtladıktan sonra bile benim erkekte bazen dişinin arkasından yuvalığa giriyor. Nedenini bilmiyorum

JY-S3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi