Karadeniz Pet

kuşum yumurtlayamıyor acil yardım

bettikler

Meraklı Üye
arkadaşlar 2. yumurtanın üzerinden 4 gün geçti hayvancagız kabarıyor yumurtlamak için ugrasıyor ama yumurtlayamıyor poposuna zeytın yağı damlattım 2 saat önce eğer yumurtlayamazsa ne yapmalıyım poposu iiyice şişti hayvan ölecek yardımmm hellllppp

elınıze bıraz yag dokun poposunu ıyıce yaglayın yumurtlamasına yardımcı olun resımde koyun
daha ıyı yardımcı oluruz

hocam yumurtlayamıyorsa damlatma al elıne sırınga yarısını doldur ıçıne yavaş yavaş ba hayvanın o şekıl olur

hocam yumurtlayamıyorsa damlatma al elıne sırınga yarısını doldur ıçıne yavaş yavaş ba hayvanın o şekıl olur
sırınganın yaısını bassam hayvana zarar vermezmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 14:54 --

...............................

Yumurta dönmüş olmalı onu çıkarması çok zor senin çıkarman gerekiyor yardıma ihtiyacın olursa özelden yaz telefon numaranı arar sana tarif ederim ben.

Yumurta dönmüş olmalı onu çıkarması çok zor senin çıkarman gerekiyor yardıma ihtiyacın olursa özelden yaz telefon numaranı arar sana tarif ederim ben.

hocam ilgin için teşekkurler özelden atıyorum teli.

bu konu hakkında bilginiz yoksa hiç uğraşmayın yumurta kuşun içinde kırılırsa kuşu kaybedebilirsiniz..

poposunu zeytinyağı ile ovun faydası olacaktır

Arkadasim ne yaptin cikartabildinmi yumurtayi

arkadaşlar öğlen poposuna 3-5 damla zeytin yağı damlatmıstım bı kısmını vakumlayıp içine almıstı 4 gibi eve geldiğimde 3. yumurtayı yapmış biraz yine şişlik var ama heralde oda içindeki 4. yumurta olmalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:16 --

hayvan rahatlmış 2. yumurtayla arası 4 gün olmuştu

Hadi gozun Aydin son yumurtayida sorunsuz cijarir

Geri