Karadeniz Pet

Kuşum Yumurtluyor Lütfen Yardım

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
Selamün Aleyküm.Arkadaşlar dişi kuşum 1-2 haftadır yuvaya yatıp çıkıyordu popo da falan yumurta belirtileri vardı ve bugün beklediğimiz yumurta geliyor sanırsam dişi kuş sabahtan beri yuvada internette gördüğüm kadarıyla yumurta pozisyonunda yatıyor kuyrugu dik duruyo kanatları düşük . Erkek yem yiyip yiyip gidip yuvaya dişiye yediriyor. Ben çok tecrübesizim bu konuda ne yapmalıyım .1-2 haftadır mama vermiyordum acaba şimdi havuc - yumurta - bisküvi karısımı mama koysammı pek alışık değiller ac kalırlar diye korkuyorum ne yapmalıyım lütfen fikir verin ?

Bir şey yapmana gerek yok, o kendi halleder, Mama ver mama verince yemlikleri almaz

Olur olur, sıkıntı olmaz

hadi bakalım allah tamamına erdirsin hayırlı olsun darısı da bize olsun ...

Mamada nijer olmasın

Ben yumurtadaki kuslarima haftada bir mama veriyorum maşallah bu ara pek rahatsız etme keyifli üretimler

Ben yumurtadaki kuslarima haftada bir mama veriyorum maşallah bu ara pek rahatsız etme keyifli üretimler

Yusuf , ben yanılmıyodurum dişi kardeşim sabahtan beri aynı pozisyonda yatıyor erkek yediriyor o yerinden kalkmıyor acaba diyorum 1 haftadırda yuvalıga bakmadım baktırmadı daha doğrusu dişi yumurta varda üstünemi yatıyor ?

Olabilir eğer bakmadiysan hiç ve dişi çok nadir çıkıyorsa bu da mümkün

Sen bir bak bence ben de meraklandim :) maşallah

O zaman iyi haberlerini bekliyoruz yapacak bir şey yok :)

Geri