petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum yürümekte zorluk çekiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ErayKRTL tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ErayKRTL

ErayKRTL Guest

Ayaklarına arada bir titreme geliyor 20-30 saniye titriyor sağ veya sol ayağı sonra titreme kesiliyor ayağındaki tekrar kafesinde eğlenmesine bakıyor, kafeste sorunu yok tırmanabiliyor çubukta durabiliyor ama geceleri falan uyurken çok düşüyor kafesin dibine bigün düşerken bişey gelcek başına diye korkuyorum. Dışarı çıkardığımda sağlı sollu yürüyor yürüyemediğini hissettiği zaman kafesinin üzerine geri konuyor. Eskiden parmağıma değilde elimin dışının üstüne çıkıp parmaklarımla oynuyordu şimdi çıkmıyor kendinide sevdirmiyor biraz yabanileşti. Beyaz kuşum vardı o ayağını kemiriyordu sanırım o yüzden mi oldu bilmiyorum.

http://s1306.hizliresim.com/1b/f/p3c6v.jpg

Bahsettiğim kuş sağ taraftaki. Sağ ayağı sanırım sakat gibi.

2. Mehmet ŞEKER

geçmiş olsun. bunun net bir tedavisi var mı ben bilmiyorum ama, kuşunuza vitamin verin ve kalamar kemiği asın kafese biraz kalsiyum alsın kuş. belki vitamin alınca ayakları güçlenir

3. ErayKRTL

ErayKRTL Guest

Tik gibi bişey var kuşta, hemen kanatları açılıyor mesela suluğunu düzelticem diyim kanatları açıp kapıyor hemen hızlıca. Sonra dengesini kaybettiğinde hemen çırpıyor yine tutunuyor olsa bile.

4. Mehmet ŞEKER

zararlı olacak birşeyi yoksa sıkıntı olmaz

Sayfayı Paylaş