petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bedirhan KARAKOÇ tarafından 25 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar kuşum henüz 2 aylık civarında eve getireli 3 gün oldu elimden yem yiyor ele geliyor kendini sevdiriyor falan fakat soğuk almış kabarık duruyor ve hapşırıyor hangi ilacı önerirsiniz yarın petshopa gitcemde

2. kuş nasıl hapşırıyor anlamadım

3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    tıs tıs sesler çıkarıyor hapşırık gibi

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Kuş cok zayıf degılse suyuna 3 yada 4 damla lımon damlat sabah koydugun suyu akşam degıştır

5. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    zayıf olursa ne olur ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:26 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

Murat abi kuş zayıf olursa ne yapmam lazım ve zayıf olursa limonun ne zararı olur ?

6. kabarık duruyorsa suyuna vitamin koyun.. ishal olduysa ishal ilacı verin.toparlar inşallah

7. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

ben daima avi-vit kullanıyorum geçti kuşunuza normalde vitamin vermiyorsanız kolay kolay atlatamaz ama vitamin takviyesi yaparsanız bunlar ufak şeyler vitamin olarak avi-vit sera ve toz olanları öneririm damla vitaminler 5 kuruş etmez genelde piyasada avi-sol dolu onlardan almayın... Avi-vit bulursanız alın ondada SKT ne bakın çünkü çok az satılıyor...

Sayfayı Paylaş