Karadeniz Pet

Kuşuma aldığım arkadaş ile ilgili birkaç soru

mhmtpkr

Yeni Üye
Merhaba,

Bu konuyu 3. açışım, önceki 2 açışımda da site çöktü :(. Kusura bakmayın o yüzden.

Kuşum bana aşırı düşkündü ve kafesinde durmak bilmiyordu, ben de işim dolayısıyla pek ilgilenemiyordum ve üzülüyordum haline. Kendisine resimdeki eşi aldım. İlk günden beri birbirlerini kaşıyorlar, yem kusuyorlar, öpüşüyorlar. Dün de yuva taktım ve dişi sürekli yuvanın kenarlarını ısırıyor ve içeri girip kafasını uzatıp erkekle öpüşüyor. Çiftleştiklerini görmedim ama yumurtlama yakın sanırım değil mi? Erkek olanı Haziran ayında almıştım, dişiyi de alalı 1 hafta oldu. Yaşları çok büyük değil anlayacağınız, bir sorun olur mu sizce? Bir de yuvalığın içine herhangi bir şey koymam gerekir mi acaba?

Yanıtlar için teşekkürler.

Bihter
7540incip9434057.jpg

Bihter ve Çapulcu Çifti

6tag_161113-222149.jpg

Bu da videoları: https://skydrive.live.com/?cid=73a880a3d2c9db40&id=73A880A3D2C9DB40!246&v=3&sff=1

yuvanın içine siz biliriniz benım yuvalıklarımının ıçınde bişey yok inş en kısa zamanda ıyı haberlerınızı alırız maşallah kuşunuzda güzelmiş

dişi daha kızışmamış.biraz daha beklemen lazım.şimdi kur zamanları,birbirlerini ölçüp tartacaklar

Bu arada 1-2 saattir dişi kuşum kum kabını eşeleyip içinden kum atıyor, neden acaba, bilgisi olan var mı? normalde hep yediği kum. şimdi boşalttı kum kabını resmen.

Geri