petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma aldığım arkadaş ile ilgili birkaç soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mhmtpkr tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Bu konuyu 3. açışım, önceki 2 açışımda da site çöktü :(. Kusura bakmayın o yüzden.

Kuşum bana aşırı düşkündü ve kafesinde durmak bilmiyordu, ben de işim dolayısıyla pek ilgilenemiyordum ve üzülüyordum haline. Kendisine resimdeki eşi aldım. İlk günden beri birbirlerini kaşıyorlar, yem kusuyorlar, öpüşüyorlar. Dün de yuva taktım ve dişi sürekli yuvanın kenarlarını ısırıyor ve içeri girip kafasını uzatıp erkekle öpüşüyor. Çiftleştiklerini görmedim ama yumurtlama yakın sanırım değil mi? Erkek olanı Haziran ayında almıştım, dişiyi de alalı 1 hafta oldu. Yaşları çok büyük değil anlayacağınız, bir sorun olur mu sizce? Bir de yuvalığın içine herhangi bir şey koymam gerekir mi acaba?

Yanıtlar için teşekkürler.

Bihter

Bihter ve Çapulcu Çifti

Bu da videoları: https://skydrive.live.com/?cid=73a880a3d2c9db40&id=73A880A3D2C9DB40!246&v=3&sff=1

2. Celalettin TOPAL

yuvanın içine siz biliriniz benım yuvalıklarımının ıçınde bişey yok inş en kısa zamanda ıyı haberlerınızı alırız maşallah kuşunuzda güzelmiş

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dişi daha kızışmamış.biraz daha beklemen lazım.şimdi kur zamanları,birbirlerini ölçüp tartacaklar

4. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    yeter ki anlaşsınlar, ben beklerim :)

5. mhmtpkr

mhmtpkr New Member

Beğenileri:
    0
    Bu arada 1-2 saattir dişi kuşum kum kabını eşeleyip içinden kum atıyor, neden acaba, bilgisi olan var mı? normalde hep yediği kum. şimdi boşalttı kum kabını resmen.

Sayfayı Paylaş