Karadeniz Pet

Kuşuma ayna takmalı mıyım?

• Konbuyu başlatan Cihan41
  • Başlangıç tarihi
C

Cihan41

Guest
arkadaşlar yeni kuşumu aldım hangi oyuncakları alıyım ayna takmalı mıyım lütfen cevaplarınızı yazın :eek:

Kendinize alıştırmak istiyorsanız ayna takmayın. Yok eğer alıştırmayacaksanız kendisini yalnız hissetmemesi açısından takabilirsiniz.

Kendinize alıştırmak istiyorsanız ayna takmayın. Yok eğer alıştırmayacaksanız kendisini yalnız hissetmemesi açısından takabilirsiniz.

ustam uzman tv de bir veteriner hekim kuş için ister tek ister çift olsun aynanın bi zararı yoktur dior. doğrumu bu laf?

ustam uzman tv de bir veteriner hekim kuş için ister tek ister çift olsun aynanın bi zararı yoktur dior. doğrumu bu laf?

Ben katılmıyorum. Uzman Tv' de Pet Shopcu olarak bilgi veren kır saçlı beyefendinin de bildiği çoğu şey yanlış. Zebra İspinozlarının anca yavrulayacağı kadar küçük yuvalığı muhabbet kuşu yuvalığı olarak tanıtan birinden ne beklersiniz ustam?
Aynanın her türlü zararı vardır. Ayna kuş tekse kafese giren 2. kuş çiftse kafese giren 3. ve 4.kuştur bir nevi. Çünkü kuş aynada kendisini değil, farklı bir kuşu görür. Bu insan ile iletişimi açısından da eşiyle iletişimi açısından da ilişkiyi zedeleyebilir. Bu benim görüşüm ustam...

uzman tvdekilerin nerdeyse hiçbiri doğru değil muhabbet kuşu cinsiyet ayrımındada yanlış bilgi veriyo uzman tvden duyduğunuza inanmayın burda sorun abilerim doğrusunu söyler aynayıda takma bnce kuş ilgiyi aynaya verir

Bence de aynayı çıkarın. Zaten kuşunuzla gerektiği kadar ilgileniyorsanız hiç bir sorun olmaz :)

aynayı çıkarttım fıstık gibi bişey daha çok küçük ama hareketli :)

Uzman Tv deki bilgilerin %90 ı yanlış. Birde biliyormuş gibi utanmadan pembeyse dişidir diyor böyle yanlışları duydukça sinirleniyorum.
Ayna takmamanızı öneririm.

Geri