Karadeniz Pet

Kuşuma Bakarmısınız.

Yeni yavrularin bole beyaz tuyleri olmuormu Aldığım kadın yavru dedi :(

Objektif olarak bakacak olursak kuşunuza baktığınızda sağlıklı bir yavru olarak görebiliyor musunuz? Bence gidin değiştirin.

kuşkunuz.yavru tüyleri dökülmüş iyi bakılmamış iyi.yemler ve.vitamin verirsen düzelir
yada degiştirin

Sağlıklı oldunu nerden anlicaz.

Kardeşim kuşunu gözlemle. Dışkı durumu nasıl, sıvı mı katı mı, yem yiyiyor mu yemiyor mu, hareketli mi değil mi, olduğu yerde kabarık bir şekilde duruyor mu hepsini harmanlayıp bir sonuca varabilirsin.

tüyierinden anlaşılır dostum o.kuş tüyleri sağlıklı gözükmüyor. ya.değiştirin yada.sabredip tüyleri.gelene.kadar vitamin takviyesi.yapın.kuşunuzu eline.alıp.oynamayın.tüyleri ondan öyle olmuştur

Yem yiyor yerden haraketli kabarık surmuor bazen duruyor ama bazen oraya buraya atlior.
Dıskısı sıvı katı degil.
Bukadar sağlammı

aga senin kuş tüy.döküyor.stresden yada korkudan. neden bu.kadar.sorun yapıyorsun?
vitamin takviyesi ve.parazit.ilacı al geçer

Ya param boşa gitmesin die suan suyuna vitamin var ama sprey sikmadim
kusunn kuyruu cok kucukk kuşun küçük oldgynu belirtmezmi

Para boşa gitmesin diye bir şey yok aldıysan bakacaksın. Kuşu değiştirmek istemiyorum diyorsan bir müddet eline alma. Vitamin ve mama ver. Bir aya kendine gelir.

kuşunuz yavru ve tüy dökümündendir o. benim kuşunda kuyruğu cok kısa ve.tüy döktü bayağı. bu normaldir.kuşlarla. yakında düzelir. eger şüphe duyyuyorsan git degiştir

Oh be sağol ztn yavru die aldin cok kucuk kadın yavru oyuzden bile dedu
Bise bu tüy dökme süreci kac gün yada ay

kardeşim bu kuş sana üzüntü verir stres verir fazla alışmadan geri ver bence..belli ki vitamin eksikliği var..malum hava sıcak vs. vs..uğraştırır yani..

Olay basıt gıt ve degıstır kusu.. mumkunse uretıcıden kus al..

Aldigin yeri adresini ver gidip dovelim:)

Geri