Karadeniz Pet

kuşuma bakın ishalmi nolurrr

• Konbuyu başlatan yunus444
  • Başlangıç tarihi
Y

yunus444

Guest
w1bpf.jpg

w1br4.jpg

w1br4.jpg

w1bt1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:36 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

w1bub.jpg

ishal olmuş kuşunuz tecrübeli arkdaşlar size suyuna katmak için ilaç önerecektir

ishal ilacı aldım reçetesinde ağazına 3 amla diyo ama ağazına damlatmaktan korkuyorum nefes yerine kaça r ölür diye

suyuna katsanızda olur ama hazır su kullanın ve suyu günde 2 defa değiştirin bence

ağazına damlatsam olurmu yani nefes yerine falan gidermi

bir sorun olacağını sanmıyor bi kaç damladan birşey olmaz ki reçetede öyle yazıyorsa sıkıntı çıkmaz

kardeş git pet shopa yulaf al.gold wingsin var galiba 2.5 lira. benim kuş çok kötü ishaldi koyduğum gün geçti.hep kafesinde yulaf bulundur.mikrobik değilse toparlar kuşun

kafesin dibinde durmuyor hep yukarda duruyor yeminide yiyor şu an ama kabarık duruyor spell bırds diye ilaç kullancam şimdi ama 12 saatte bir 3 damla diyor damlatsammıkı ağazına elimdede rahat durmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

w1cgg.jpg
bu ilacı kullancam şimdi daha kullanmadım

damlatma yulaf al.ben en iyi ishal ilacını kullandımda 1 hafta fayda etmedi.yulam birkaç saatte düzeltti.sen beni dinle!

nerde satılır veya kuşum ciddi şekildemi ishal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

güncel++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

güncel ++++++

kardeşim petshopdan 2.5 liraya al.gold wings kapalı yulaf.paketin içinde sadece yulaf var

3 gün önce farklı bir yem aldım ve yemden hiç yemedi az bişey yedi sonra kusmaya başladı sonra pisliği böyle oldu

yemi değiştirin. suyuna kahve koy . geçmezse 2 güne antıbıotıge basla o ilacı hangi firma üretmıs cok dandik duruoda

Geri