petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşuma bakın ishalmi nolurrr

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve yunus444 tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Efe Çalışkan
    Gizli

resim gözükmüyor

2. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:36 -->-> Daha önceki mesaj 20:35 --

3. Efe Çalışkan
    Gizli

ishal olmuş kuşunuz tecrübeli arkdaşlar size suyuna katmak için ilaç önerecektir

4. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

ishal ilacı aldım reçetesinde ağazına 3 amla diyo ama ağazına damlatmaktan korkuyorum nefes yerine kaça r ölür diye

5. Efe Çalışkan
    Gizli

suyuna katsanızda olur ama hazır su kullanın ve suyu günde 2 defa değiştirin bence

6. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

ağazına damlatsam olurmu yani nefes yerine falan gidermi

7. Efe Çalışkan
    Gizli

bir sorun olacağını sanmıyor bi kaç damladan birşey olmaz ki reçetede öyle yazıyorsa sıkıntı çıkmaz

8. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

tamam teşekkürler

9. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş git pet shopa yulaf al.gold wingsin var galiba 2.5 lira. benim kuş çok kötü ishaldi koyduğum gün geçti.hep kafesinde yulaf bulundur.mikrobik değilse toparlar kuşun

10. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

kafesin dibinde durmuyor hep yukarda duruyor yeminide yiyor şu an ama kabarık duruyor spell bırds diye ilaç kullancam şimdi ama 12 saatte bir 3 damla diyor damlatsammıkı ağazına elimdede rahat durmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:51 -->-> Daha önceki mesaj 20:49 --

[​IMG] bu ilacı kullancam şimdi daha kullanmadım

11. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    damlatma yulaf al.ben en iyi ishal ilacını kullandımda 1 hafta fayda etmedi.yulam birkaç saatte düzeltti.sen beni dinle!

12. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

nerde satılır veya kuşum ciddi şekildemi ishal

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

güncel++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

güncel ++++++

13. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim petshopdan 2.5 liraya al.gold wings kapalı yulaf.paketin içinde sadece yulaf var

14. ismail baktır
    Gizli

maalesef ishal yeşillik mi verdinizz

15. musa351
    Gizli

musa351 Guest

3 gün önce farklı bir yem aldım ve yemden hiç yemedi az bişey yedi sonra kusmaya başladı sonra pisliği böyle oldu

16. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

yemi değiştirin. suyuna kahve koy . geçmezse 2 güne antıbıotıge basla o ilacı hangi firma üretmıs cok dandik duruoda

17. m.ali güler
    Gizli

sizin iki hesabınız mı var acaba ???

18. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

birde kusuyosa sıkıntı war muayene ettirin

Sayfayı Paylaş