Karadeniz Pet

kusuma bi bakarmisiniz

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
jJg2YL.jpg

lYqyyB.jpg

aldığım adam 1.5 2 aylik civari oldugunu söyledi dün. Kusu elime aldigimda agir geliyo bana, bi de boyutuna siz baksaniza durus olarak bana büyük geliyo. Ama soylede bi sikinti var düşünüyorum da, büyük degil bence kus cunku ucmayi yeni ögreniyo daha duse kalka.. bi fotoya bakip ne bilim yorum yapin. Belki diyorum irkimi farkli ama ben anlamiyorum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bence bu daha buyuk gibi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavrularin icinden aldik ama bunu. Daha ucmayi bile bilmiyo surekli carpiyo biyerlere irki farkli olmasin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Hem gagasi da kucuk ceresinin rengide tam koyulasmamis daha yavru dedi adam buna kesin dedi. Adam uretici ve araya tanıdık sokarak aldık

Ustalar daha net konusurlar bence erkek ve buyuk gibi irki konusunda bir sey diyemiycem

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 aylik civari ne buyugu irk da yerli

kuş yerli flassız resim cekın boyle 2 3 aylık gibi duruyor birde kuşu yine hemen yıkamıssınız eve alıssın bi bu ne hız üşütür ölür yavru kuş asla yıkanmaz

2 aylik civari ne buyugu irk da yerli

Hadi ya rahatladim simdi. Buyuk kus diye korkmustum. Zaten büyük olsa ucmayi bilirdi bu daha duvarlara carpiyo tunekte zor duruyo :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

kuş yerli flassız resim cekın boyle 2 3 aylık gibi duruyor birde kuşu yine hemen yıkamıssınız eve alıssın bi bu ne hız üşütür ölür yavru kuş asla yıkanmaz

Yikamadim yaa dun kaplumbagalarimin akvaryumuna duatude o an cekmistim flassiz foto yuklicem simdi

Tertemiz, sağlıklı bir kuşunuz var. Bu kadar kurcalamanın anlamı nedir anlayamıyorum. Sirke filan mı hazırlayacaksınız kuşunuzu? İlgi gösterin, sevin yeter!

6Ra8R7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Tertemiz, sağlıklı bir kuşunuz var. Bu kadar kurcalamanın anlamı nedir anlayamıyorum. Sirke filan mı hazırlayacaksınız kuşunuzu? İlgi gösterin, sevin yeter!

Heee sirke hazirlicam nerden bildiniz. Ne alaka anlamiyorum kusumu sevcemi de sizden ogrenmicem. Tabiki seviyorum. Sadece kaziklandimmi diye ogrenmek istiyorum. Soruma cevap vercekseniz yazin yoksa susun !

Bakımlı güzel bir kuş yavru olduğundan emin olabilirsiniz.

abi bu kuşu görünce baktığım tek yer gaga oldu gagasının ucu siyah 50 günlükten fazla olamaz

Geri