petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusuma bi bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse
    Gizli

aldığım adam 1.5 2 aylik civari oldugunu söyledi dün. Kusu elime aldigimda agir geliyo bana, bi de boyutuna siz baksaniza durus olarak bana büyük geliyo. Ama soylede bi sikinti var düşünüyorum da, büyük degil bence kus cunku ucmayi yeni ögreniyo daha duse kalka.. bi fotoya bakip ne bilim yorum yapin. Belki diyorum irkimi farkli ama ben anlamiyorum..

#1 Kağan Köse, 19 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mayıs 2014
  2. ömer duran yagar
    Gizli

Hocam bence bu daha buyuk gibi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Kağan Köse
    Gizli

Yavrularin icinden aldik ama bunu. Daha ucmayi bile bilmiyo surekli carpiyo biyerlere irki farkli olmasin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

Hem gagasi da kucuk ceresinin rengide tam koyulasmamis daha yavru dedi adam buna kesin dedi. Adam uretici ve araya tanıdık sokarak aldık

4. ömer duran yagar
    Gizli

Ustalar daha net konusurlar bence erkek ve buyuk gibi irki konusunda bir sey diyemiycem

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    2 aylik civari ne buyugu irk da yerli

6. Kağan Köse
    Gizli

Ya erkek de yavru diye aldik. Ustalar bi yazsa da beni bilgilendirse zaten güzel olcak bekliyorum ama kimseden ses çıkmıyor

7. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kuş yerli flassız resim cekın boyle 2 3 aylık gibi duruyor birde kuşu yine hemen yıkamıssınız eve alıssın bi bu ne hız üşütür ölür yavru kuş asla yıkanmaz

8. Kağan Köse
    Gizli

Hadi ya rahatladim simdi. Buyuk kus diye korkmustum. Zaten büyük olsa ucmayi bilirdi bu daha duvarlara carpiyo tunekte zor duruyo :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:26 --

Yikamadim yaa dun kaplumbagalarimin akvaryumuna duatude o an cekmistim flassiz foto yuklicem simdi

9. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Tertemiz, sağlıklı bir kuşunuz var. Bu kadar kurcalamanın anlamı nedir anlayamıyorum. Sirke filan mı hazırlayacaksınız kuşunuzu? İlgi gösterin, sevin yeter!

10. Kağan Köse
    Gizli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Heee sirke hazirlicam nerden bildiniz. Ne alaka anlamiyorum kusumu sevcemi de sizden ogrenmicem. Tabiki seviyorum. Sadece kaziklandimmi diye ogrenmek istiyorum. Soruma cevap vercekseniz yazin yoksa susun !

11. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kuş 4 aylık yerli erkek

12. Kağan Köse
    Gizli

Adam 1.5 2 aylik dedi ama. 4 aylik kus ucmayi yeni mi ogrenirki bu kus daha yemi zor yiyo kiramiyo bile. .

13. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Bakımlı güzel bir kuş yavru olduğundan emin olabilirsiniz.

14. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah En fazla iki aylık güzel bir erkek kuş

15. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Gagasının ucunda siyahlıkmı var? Öyle ise 2 aydan büyük olamaz

16. Kağan Köse
    Gizli

Aaaa evet siyahlik var :) adam cok iyi bakiyodu ama gormeniz lazim dehset mamalar yapmisti her kusa. Belki ondan boyle buyuktur bu :)

17. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    abi bu kuşu görünce baktığım tek yer gaga oldu gagasının ucu siyah 50 günlükten fazla olamaz

18. Kağan Köse
    Gizli

Sağol yaa :)

19. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Dişiyi verdinmi :)

20. Kağan Köse
    Gizli

Benim dişi baya ünlü olmus heralde :) onu bi dostum istedi suan onda o bakiyo :)

Sayfayı Paylaş