petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusuma bisi oldu bi bakarmisiniz acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Selam arkadaslar benim kusum normalde omuzumdan ve elimden inmezdi bugun ne olduysa beni tanimiyo gibi arada parmagimda duruyo odada kimse yok bnde hareket etmiyorum biseyden korkup kendini biyerlere atiyor yardim bu sadece bugun oldu not ; kusu 1 ay once aldim

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Bir resim koyma şansınız var ise , daha sağlıklı yardımcı olabiliriz . Bana sanki travma geçirmiş gibi geldi. Kafasını muhtemelen bir yerlere çarpmıştır. Ama yinede siz bir resim atmayı unutmayın.

3. Mete AYVALI

Suan tabletteyim pc hafta ici yasak bana lise 1 pkuyorum. Anca hafta sonu

4. Buğra

Buğra Guest

tablettende atabilirsiniz resmi tabletten çekin veya tablete atın yine aynı şekilde hızlı resimden falan atabilirsiniz

5. Mete AYVALI

Tamam atiyorum ozaman 5 dk sonra bakin konuya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

6. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Karanlık veya loş bi ortam varsa ürkebilir resimde biraz loş bir ortam var

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kafasının üst tarafında da siyah bir tabaka var , eğer foto beni yanılmıyorsa . Muhtemelen kafasını vurmuştur ve bu sebeple travma geçiriyordur. Geçmiş olsun..

8. Mete AYVALI

O gldigindede oleydi

Sayfayı Paylaş