Karadeniz Pet

Kusuma cift almak istiyorum onerilerinizi bekliyorum!

E

edk

Guest
Arkadaslar 1bucuk aylik yavru erkek kusuma cift almak istiyorum. Ama aklima takilan birkac soru var sizlerin onerilerinizi bekliyorum.
*Sizce ayni ayliktami alsam disiyi?
*Kusum 1 haftadir bende ele alisik ama disiyi alirsam sizce urkeklesirmi?
*Kusu konusturmak istiyorum esi olunca konusurmu?

Simdiden tesekkurler.
205758ae464989b8269d10c3255832b8.jpg

Eşi olunca konuşmaz ilgilenmez eş almayın. Tek bakmak, oyun oynamak istiyorsanız kuşunuzla tek bakın . Sevgilerimle :)

iki kuş aynı kafeste aynı odada eğitmek neredeyse imkansız ayrı odalarda ayrı kafeslerde eğittikten sonra aynı kafese koyarsanız olabilir

Iki kus olunca egitim imkansiz oluyor. Konusmasini unutun. Bence 5 veya 6 aylik olunca 4 aylik disi alirsiniz. Hem bu arada erkegin ele gelmesi iyice pekismis olur. Diside fazla buyuk olmadigindan erkek kadarda olmasa ele gelir. Uretim icin ayri sevmek icin ayri kus almalisiniz. Ikisi bir arada olmuyor.

Tesekkuler arkadaslar 3-4 ay sonra alayim ozaman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

Iki kus olunca egitim imkansiz oluyor. Konusmasini unutun. Bence 5 veya 6 aylik olunca 4 aylik disi alirsiniz. Hem bu arada erkegin ele gelmesi iyice pekismis olur. Diside fazla buyuk olmadigindan erkek kadarda olmasa ele gelir. Uretim icin ayri sevmek icin ayri kus almalisiniz. Ikisi bir arada olmuyor.

Uretim icin degil sadece cani sikilmasin diye dusunmustum :) Sanki boyle garip gibi duruyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende oyle dusunup disi aldim. Erkek hic sizle igilenmiyor. Tepki vermiyor. Kus sevmek icin bir tane daha almak zorunda kaldim. Eger onunla vakit gecirmek ve mutlu olmak istiyorsaniz kesinlikle tek bakmalisiniz.

Geri