Karadeniz Pet

Kuşuma çiftleşmez dediler ?

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Merhaba..

Aynı sorun bende de var. böyle çiftli kafesi bölmesiyle ortadan ayırsam olur mu ?

kardesım eger oyle ortadan ayır daha ıyı olur bırbırlerını gorsunler ama bırbırlerıne dokunamasınlar :D iclerı gıtsın

Kardeş kafeste bir erkek bir dişi olsun yaşlarıda uygun olsun . Sen kafaya takma 1 hafta felan kamera koysanda o kuşlar zamanı geldiğinde ciftleşir zaten sen onlara nijer tohumu at 1 er cay kasıgı yemlerine fazla koyma yaglanır sonra .

Ben nijeri koydum gagası dişi kusumun acaip camur renginde kas kahve oldu .
Erkekte mas mavi oldu koyu mavi ondan sonra zaten çiftleşmeler felan ben evde yokken olmus ve 3. yumurtayıda bugün aldım :D

KAFAYA TAKMA ZAMANI GELDİĞİNDE ONLAR ÇİFTLEŞECEKLERDİR CÜNKÜ COK UYGUN BİRBİRLERİNE...

Son düzenleme:
Kardeş kafeste bir erkek bir dişi olsun yaşlarıda uygun olsun . Sen kafaya takma 1 hafta felan kamera koysanda o kuşlar zamanı geldiğinde ciftleşir zaten sen onlara nijer tohumu at 1 er cay kasıgı yemlerine fazla koyma yaglanır sonra .

Ben nijeri koydum gagası dişi kusumun acaip camur renginde kas kahve oldu .
Erkekte mas mavi oldu koyu mavi ondan sonra zaten çiftleşmeler felan ben evde yokken olmus ve 3. yumurtayıda bugün aldım :D

KAFAYA TAKMA ZAMANI GELDİĞİNDE ONLAR ÇİFTLEŞECEKLERDİR CÜNKÜ COK UYGUN BİRBİRLERİNE...

içime su serptin yemin ederim :) çok sağol

senin kusların ciftleşir, iyi bakım ve sessiz ortam kuşların çiftleşmesi icin yeterli oluyor.. en önemlisi sabır

Geri