petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma eş alacam yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ahmetmutlu06 tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ahmetmutlu06

ahmetmutlu06 New Member

Beğenileri:
    5
    Arkadaşlar yaklaşık 6 aylık Dişi bir kuşum var. Bana öyle çok alıştı sabah işe giderken beni göndermemeli için elinden geleni yapıyor sürekli Üzerimde duruyor inmiyor. Gündüzleri ben işteyken sürekli evde yalnız olduğu için ona bir erkek Eş alsam bana olan ilgisi biraz azalır mı yoksa ikisi de mi aynı olur?
    İşten gelince sürekli onunla ilgileniyorum konuşuyorum hatta uğraşmama rağmen kuşum da konuşuyor şimdi ne dersiniz erkek alırsam iyi olur mu?
    Bir de erkek alırsam şuan ki kafes küçük olacak yeni büyük kafes alacağım büyük kafese önce erkeği koyup sonra onun yanına dişiyi mi koyayım yoksa dişinin yanına erkeği mi?

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benimde bir dişi kuşum var 1 aylıkkenden beri bendeydi eş alınca ilgisi azaldı yoksa aynı sizin kuş gibiydi tepemden inmezdi ayrıca sahibine bağlı dişi kuşların yumurta tıkanmasına yakalanması daha büyük ishitmal oluyor aklınızda bulunsun eş alıcaksanız dişi kuş seçsin dişiyi erkeğn kafesine atacaksınız bir şey daha var evcil dişilerden daha iyi anne olur ama :)

3. ahmetmutlu06

ahmetmutlu06 New Member

Beğenileri:
    5
    İlginiz için teşekkürler eşini kendisi seçsin demişsiniz kuşçuya götürüp onun kafesine mi koyayım kuşumu. Hemen seçer mi ki öyle?

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşu o kuşların kafesine koymayın bence hastalıklı olan varsa kuşunuzada geçmesin siz beğendiğiniz kuşları seçin kuşçu o kuşları ayrı kafese alsın siz kuşunuzu o kafese koyun bşir yarım saat kadar bekleyin en çok anlaştığı kuşu alırsınız

Sayfayı Paylaş