petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşuma eş aldım yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve elif tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. elif

elif New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşuma dün eş aldım mavi çok güzel damızlık , dişi istekli benimkinin yanına gitmeye ama benim erkek yaklaştırmıyo yanına yem falan yedirtmiyo yazık, kavgalarını görmedim daha ama çok sabırsızım beklemem mi lazım yoksa ne kadar süre böyle olurlar değiştireyim mi dişiyi, (1 buçuk yıldır besliyorum acaba bana çok alıştığı için mi böyle davranıyor)

2. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    bende 4 yıldır besledigim erkege almak istedim fakat artık cok gecti .
    senınki alışacaktır muhtemelen biraz zaman vermelisin . dişinin karnının doyduguna emın ol ama aclıktan ölmesin .

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  4. elif

elif New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun, peki çabuk alışmaları için ne yapmalıyım, yanlız mı olmalılar mesela

5. Abdurrahman TEKNECİ

Beğenileri:
    0
    selamlar,

Levent abiye katılıyorum biraz zaman tanıyın ayrıca bu kuşlar başka kuşlara benzemiyor bakalım eşini beğenecek mi birde o kısım var. :)

Sayfayı Paylaş