Karadeniz Pet

Kuşuma eş aldım

Göktürk

Yeni Üye
İyi günler.2-3hafta önce bir adet erkek muhabbet kuşu almıştım,ona eş almayı düşünüyordum ve aldım.Bugün okul çıkışı petshop gittim sarı,yeşil muhabbet kuşu aldım.Kendi üretimleriymiş,fiyatı pahalı geldi.35tlye aldım ama kuş gayet güzel hareketli ve sağlıklı gözüküyor.Sizinlede paylaşmak istedim.Bazı sorularım var:
Kuşum kaç yaşında?Kuşum sağlıklı gözüküyormu?Erkek kuşum hemen ilgi gösterdi gagalarını birbirlerine deydirip duruyorlar.Sizce anlaşırlar mı?Yuvalığımı takmadım,sizce takayım mı?(Aldğım kuş soldaki sarı olan)

Buyrun yeni fotoğraflar:

Son düzenleme:
Arkadaşım yeni olanin yüzü pek gözükmüyor

kuşların ikisininde daha net resimini yüklersen iyi olur

bence pahalı değil 35 lira gayet normal. Kuşta gayet sağlıklı görünüyor. Gagalarını birbirlerine değdirmeleri anlaştıkları anlamına geliyor. Tüyü kadar yavru almanız dileğiyle..

teşekkür ederim fırat bey.Yeni fotoğrafları yükledim

çok tatlılar ikiside..inşallah yavru alırsınız..yuvalığı daha takmayın nede olsa bi kuşunuz yeni geldi eve..bir süre alışsın ondan sonra takarsınız.

Dişi kuşum biraz Nazlı çıktı erkekten kaçıyor,erkete takısiyor erkek kizgin degil acaba bu durum bir sorun mu?disi kusuma zarar gelmez degil mi?Acaba disi kusum kac aylik?

evet 35 tl gayet iyi bir fiyat. ama biraz daha araştirip 25 tl ye bulabilirdin. kuş gel bir sorunu yok işallah da olmaz.

Tüneklerin çok ince değiştirmelisin ağaçtan kendin kes tak

Teşekkür ederim .kuşum un yasi ile ilgili fikriniz yok mu?

Geri