petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma eş almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burçin tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burçin

Burçin Guest

Başlıkta da yazdığım gibi,erkek kuşuma eş almak istiyorum.Ancak ben ilk kez bir kuşuma eş alacağım için hiç bir bilgim yok.Bu yüzden sizden yardım istiyorum,umarım yardım edebilirsiniz...
    :confused:
    -Limon'um sanırım 5-5,5 aylık,alacağım dişi kuş 3-4 aylık olursa bir problem olur mu?(Aynı yaşta olmak zorundalar mı)
    -Limon daha henüz küçük.Çiftleşme döneminde olmadığı için,ben gidip kendim seçsem olur mu ? yoksa Limonu götürüp,eşini kendimi seçmeli ?
    -Limon yeni kuşu kıskanır mı ? ona zarar verir mi ve bana küser mi ?
    -Benim için en önemli soru,eş geldiği zaman Limon'um artık eskisi gibi benimle ilgilenmeyecek mi ?Sürekli eşinin yanında mı duracak.
    -Peki ne zaman çiftleşmeye başlarlar ? (kaç aylıkken)
    -Dişi kuşun rengi Limon ile aynı olmak zorunda mı ?(sarı)
    -Dişi kuş bana alışır mı ?

Şimdiden teşekkür ederim :)

2. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba karanınız simdiden hayırlı olsun :)
    kuşunuz çok güzel oda kızısmamıs ama yakında baslar bence yanina dediğiniz gibi anlasıcagı yasıtında kus alın 4 aylık falan , siz secerseniz bazen sorun olur eş tutmama gibi malesef cok oluyor , yeni kusu kıskanma konusu ben her kusumda gordum yeni gelen kusu kıskandılar hep ama sizin kusun karekterini bilmiyorum , evet malesef artık kendi arkadası geldigi için siz 2. planda kalabilirsiniz, 6-9 aylıkken ideal oluyorlar çiftlesmek için , renk tabiki zorunlu değil eş tutsun yeter , dişi kus u da yavru almayı dusunuyorsanız oda alısır bence size biraz ilgiyle

3. Burçin

Burçin Guest

Çok teşekkür ederim. :)

4. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim :)

Sayfayı Paylaş