Karadeniz Pet

Kuşuma eş buldum anlaşmışlarmı sizce?

• Konbuyu başlatan İZZET DEMİRBAŞ
  • Başlangıç tarihi
İ

İZZET DEMİRBAŞ

Guest
Selamunaleykum..kuşumu alalı yaklaşık 1 yıl oldu.bize çok alıştı ve 40-50 kelime konuşuyor.fakat hem yalnız olmasına kıyamadık hemde yavruları olsun diye eş bulmaya karar verdik.birisi kuşunu bizimkine eş olsun diye verdi yalnız bazı sıkıntılarımız var.sizce dişi kuş-beyaz olan- çok mu büyük?cereside bir garip gibi soyulmuş gibi değişik açıkcası korktum mantar vs olmasından..şimdi yardımınızı bekliyorum?sizce uyumlu bir çift olmuşlarmı?yavruları olurmu?çiftleştikleri nasıl anlaşılır?ne zaman dişinin yavrulamasını beklemeliyiz?yeşil olan benim kuşum erkek , diğeri ise dişi olan bulduğumuz eş..
[YOUTUBE]rIME18x9S3k&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

egitimli erkek kus kendi irkindan hem cins gormediginden insanlarla iletisim kuracakdir kavgalar olucak eslesmesi zor olsada imkansiz degil 2 kafese koyun ve birbirlerini gorsünler 2 hafta sonra birlestirin alismislardir eger gene devam ediyorsa gene ayirin

o azgın bir dişi olduğunu gösteriyor diye biliyorum :)

İlk zamanlar ufak tefek kavgaları olucaktır kuslarınızın zamanla birbirlerine alısıcaklardır. Fakat videoya bakılırsa oldukca iyi anlasıyorular :) Dişi kusun ceresinin o sekilde olması kızısmıs olmasını göstermektedir.

Cvplar icin tesekkur ederim.peki erkek olan kus yani benim kusum sizce disi icin biraz kucukmu?

birbirleri için uygun oldukları düşüncesindeyim ben :)

Geri