Karadeniz Pet

Kuşuma eş

• Konbuyu başlatan Hasan KESKİNSAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hasan KESKİNSAZ

Guest
Arkadaşlar bu yaz şehir dışına çıkacağız. 3 buçuk saatlik yol otobüsle gideceğimiz için kuşumu götürme imkanım yok sanırım. Verebileceğim birisi var fakat çalıştıgı için pek bakamaz o yüzden yanına eş almayı düşünüyorum. Fakat çiftleşmelerini annem istemiyor :) Erkek alsam yanına kavga ederler mi düşüncelerinizi alabilir miyim? Kuşum bu maşallah http://o1306.hizliresim.com/1b/d/p2mkv.jpg Teşekkürler

Erkeğin yanına erkek mantıklı değil doğanın kanununa aykırı bir durum :) Bence dişi alın ama yuvalık takmayın..

Yanlız benim anlamadığım konu eş alınca evde yanlız bırakınca oluyor tek olmuyor mu , ne demek istediğinizi tam çözemedim..

Zaten anladığım kadarıyla erkeğin yanına erkek almak istıyor çiftleşmesin diye..

Kuşum erkek biliyorum onu, hayır evde tek başına canı sıkılmasın diye yanına bir kuş alma düşüncesindeyim. Yaklaşık 1 ay şehir dışında kalıcam çünkü

o kuşlar evde tek mi kalacak ...yem su işini nasıl yapıcaksınız !!

Hayır bir yakınıma vericem yem su sorun değil, kuşum ben hariç herkesi ısırıyor zaten. Vereceğim yakınım gündüzleri evde olmadığı için kuş yalnız kalıcak. Yalnız kalmaması için bir kuş alıcam yanına. Ben dişi alma taraftarıyım fakat annem izin vermiyor çiftleşmelirine, erkek alırsam sorun cıkar mı sorum bu. Eğer çıkar derseniz annemi ikna edip alıcam başka care yok :)

Hımmanladım şimdi , bence kuş çok kızgınlaşmış ve heran hazır görünüyor :) Ama yanına eş alıcaksanızda dişi alın , erkekler yanyana pek durmak kavgalar çıkabilir..Dişi al ama yuvalık takma..

Peki yanıt için teşekkürler. Zaten bu aralar pek hareketli :)

Geri