Karadeniz Pet

kuşuma geniş kafes almak istiyorum yardım lütfen

Süleyman Korkmaz

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba... kuşuma geniş güzel bir kafes almak istiyorum kafesinde rahat etsin diy..e ... biraz arstırma yaptım kuşlar uçak şeklinde uçuyormuş yüksek kafesten ziyade geniş kafese ihtiyaçları varmış. benim kafesim eski boyalı... boyaları soyuluyor kafeste geniş değil yüksek biraz.. bir arkadaşım çifthaneler var dedi... önerilerinizi bekliyorum. çifthaneler nasıldır tek kuş için?

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba... kuşuma geniş güzel bir kafes almak istiyorum kafesinde rahat etsin diy..e ... biraz arstırma yaptım kuşlar uçak şeklinde uçuyormuş yüksek kafesten ziyade geniş kafese ihtiyaçları varmış. benim kafesim eski boyalı... boyaları soyuluyor kafeste geniş değil yüksek biraz.. bir arkadaşım çifthaneler var dedi... önerilerinizi bekliyorum. çifthaneler nasıldır tek kuş için?

gelecek onerılerı bende merakla beklıyorum hocam

Tek kus icin cifthane fazla gelebilir 50x30 var bende cift kusum var icinde garet genis ve rahatlar

073LLZ.jpg

Bu tarz bir kafes olabilir, yatay telli ve pirinç kafesler
kullanışlı. Minimum 2 kapısı olmalı.

Cifthane istersen onuda kullanabilirsiniz.
Tamamen sizin zevkinize kalmış bişey, ben ortalamanın
Üstü kullanışlı bir görsel paylastim. Mybest petshop un sitesinde
bulunması lazım. Ordan da alternatiflere bakabilirsiniz.

Bütçen ne kadar [MENTION=15914]Süleyman Korkmaz[/MENTION] ?
bütçede sıkıntı olmaz levent bey. şu hagen kafeslere bktm çok pahalı malesef.
çifthanelere baktım 25-35 arası siz ne diyorsunuz çifthane uygun olmazmı tek kuş için veya başka önerileriniz varmıdır
Cifthane istersen onuda kullanabilirsiniz.
Tamamen sizin zevkinize kalmış bişey, ben ortalamanın
Üstü kullanışlı bir görsel paylastim. Mybest petshop un sitesinde
bulunması lazım. Ordan da alternatiflere bakabilirsiniz.

çok tşkler bünyamin bey

Ben hagen önerecektim, onun için sordum ancak pahalı geldiğini söylüyorsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 01:09 --

Şu ilk sıradaki ÜK 01 modelini sanıyorum ki 50TLye alabilirsin. Sağlam kafestir seba ancak şatafatlı değil görünüş itibariyle.. ==> SEBA KAFES

Ben hagen önerecektim, onun için sordum ancak pahalı geldiğini söylüyorsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:12 -->-> Daha önceki mesaj 01:09 --

Şu ilk sıradaki ÜK 01 modelini sanıyorum ki 50TLye alabilirsin. Sağlam kafestir seba ancak şatafatlı değil görünüş itibariyle.. ==> SEBA KAFES

ürünü inceledim levent bey. googlede az araştırma yaptım cifthane iççn. 50 tl biraz fazla geliyor levent bey malum öğrenciyiz. http://www.yigitkafes.com/liste.php?kn=2 şurda güzel kafesler var galiba ne dersiniz?

Ben de bunu öneririm. Altın renkli geliyor. Pirinç de zararsız değil ama en uygun bence bu. Qh Papağan Kafesi Pirinç Gold 40.5x40.5x59.5 GittiGidiyor'da 147718303
teşekkürler ilknur hanım benim kafesimde 30cm genişlik 40 cm yüksekliğe sahip. muhabbet kuşları için yükseklikten ziyade genişlik önemliymiş. geniş bir kafes almak istiyorum kuşumun rahatlığı için

45 * 35 İdeal Kafes modeli iş görür ancak seba kafes bunların hepsinden daha sağlam. Bütçene göre istediğini değerlendirebilirsin.

çok teşekkürler levent bey. bizim burda kuş pazarı oluyor biraz gezindimde güzel kafesler var. geniş kuşumun rahat edebileceği 2. el veya sıfır güzel bir kafes alacağım ona. tekrardan çok teşekkürler

Geri