Karadeniz Pet

Kuşuma müzik dinletmeli miyim?

• Konbuyu başlatan elifaksu
  • Başlangıç tarihi
E

elifaksu

Guest
Merhaba!
Kuşu bugün alıp eve getirdim. Baş parmağıma çıkıyor, bilgisayarımın üstünde duruyor. Hep beni inceliyor. Şarkı açtığımdaysa uzun uzun ötmeye başlıyor. Diğer zamanlar sessiz ama. Ötmesi çok hoşuma gittiği için ben de şarkı açıyorum. Hatta film izlerken arkada çıkan müziklere bile eşlik ediyor.
Bunun ona bir zararı veya faydası dokunur mu? İlk günden elime çıkması bana ufak da olsa alıştığını mı gösterir?

Az önce sağ elimden sol elime zıpladı ve sol kolumdan tırmanarak enseme çıkıp saçlarımın altına girdi:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba!
Kuşu bugün alıp eve getirdim. Baş parmağıma çıkıyor, bilgisayarımın üstünde duruyor. Hep beni inceliyor. Şarkı açtığımdaysa uzun uzun ötmeye başlıyor. Diğer zamanlar sessiz ama. Ötmesi çok hoşuma gittiği için ben de şarkı açıyorum. Hatta film izlerken arkada çıkan müziklere bile eşlik ediyor.
Bunun ona bir zararı veya faydası dokunur mu? İlk günden elime çıkması bana ufak da olsa alıştığını mı gösterir?

bol bol müzik dinletebilirsin ve sabahları onunla yarım saat konuşmaya çalış günlük onun la ilgilen oyunlar oynamaya çalış zaten de ele alıştırma yöntemleri var onlara bakıp uygulayabilirsin zaten şimden ele alışmış sabahları kaçabilir ama sabır işi pes etme maşallah güzel bir kuş

kuşlar müziği sever benim kuşlarım da ama çok sesli olmasın

Müzik dinleyebilirsin ama kuş sesi asla , tabi sana alışmasını istiyorsan.

Benim hobi hanemde 8 den 5 e kadar radyo dinliyolar :)

benim kuş benimle birlikte şarkı soyluyo :) tabi ne dediği belli değil ama çok tatlı oluyor,:)

Bende merak ediyordum bunu duyunca coşuyor bizimki birde iki kuşum var ayrı odalardalar ama öterek konuşuyorlar bize alışmasına etki edermi

Şebnem Ferah - Sözlerimi Geri Alamam'ı çok seviyor benim kuşum. :)

Geri