Karadeniz Pet

kusuma ne oldugunu anlayamıyorum

• Konbuyu başlatan mecail
  • Başlangıç tarihi
yalnız tahta tüneki kemiriyorlar bilginiz olsun tırnakları önceden kesmemişseniz eger zatenbiyerden sonra uzamaz :)

Şansıma hiç kemiren kuş a rastlamadım ama bütün ustalarımız size tahta tunek önericeklerdir yani hersey in doğal ı güzel bence :) ama siz krem işine bir bakın isterseniz

kardeş avipom mantar kremi var ondan alabilirsin va tahta tünek konusunda takarsan iyi olur kemirseler bile zararı olmaz doğal ortamda sürekli iç içeler zaten ağaçlarla

kardeş avipom mantar kremi var ondan alabilirsin va tahta tünek konusunda takarsan iyi olur kemirseler bile zararı olmaz doğal ortamda sürekli iç içeler zaten ağaçlarla

kardes yalnız mantar oldgunu bilmiyorum ben nettekiler cok kötü gözüküyo benimkinde o yanaktaki ve tüy dökmeleri var kasınmıyor ama bilmiyorum ya yolda biri kusları görünce geldi baktı tük döküyosa mantardır dedi sdece :/

kardeş daha ilerlemediği için öyledir bence
o zaman daha yakından bikaç foto daha at emin olalım

Evet Dediğim gibi ilerlemeden kullanmaya basla bencede

kardeş eğer tünek yumuşak ağaçsa kemiriyorlar ben çamdan yaptım kemiriyorlardı bende bi kuşçudan gürgen ağaçtan yapılmış olanlardan aldım ser olduğu için parça koparamıyorlardı

mantardan tam emin degilsen ilaca baslamadan öce sirkeli suyla pamuklu kulak cubuguyla günde bir kac kez orayi hafifce temizle cok kücük bi yerde görünüyor yinede ilac elinde hazir bulunsun..

d5q3.jpg
vn7b.jpg
to70.jpg
buyrun resimler

bence mantar hocam bu ama ustalarım da cevap versin bi karara bağlayalım

arkadaslar yardım eder misinz eczaneden vazelin pure aldım nasıl sürecem

1 erkek kusta mantar var.
2 kus yeni geldigi için biraz stres yapmıstır ondan dolayı bu sekilde davranıyordur.

Geri